Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Valstybės tarnybos departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Veiklos administravimo skyriaus patarėjas (karjeros valstybės tarnautojas)

Vilnius - Valstybės tarnybos departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Pareigybės aprašymas

Pareigybės aprašymas .HeaderFont { font-family: "Times New Roman"; font-weight: bold; font-size: 12pt; text-align: center; } .RegularFont { font-family: "Times New Roman"; font-size: 12pt; } .TextAlignment { text-align: justify; } .TextPadding { padding-left: 40px; } PATVIRTINTA Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerijos 2020 m. rugpjūčio 31 d. Įsakymas Nr. V-693


LIETUVOS RESPUBLIKOS KRAŠTO APSAUGOS MINISTERIJOS ADMINISTRACIJOS DEPARTAMENTAS VEIKLOS ADMINISTRAVIMO SKYRIAUS PATARĖJO PAREIGYBĖS APRAŠYMAS

I SKYRIUS
PAREIGYBĖS CHARAKTERISTIKA

1. Pareigybės lygmuo – patarėjas (VIII lygmuo).
2. Šias pareigas einantis valstybės tarnautojas tiesiogiai pavaldus skyriaus vedėjui.


II SKYRIUS
VEIKLOS SRITIS

3. Pagrindinė veiklos sritis:
3.1. sprendimų įgyvendinimas.
4. Papildoma (-os) veiklos sritis (-ys):
4.1. stebėsena ir analizė.


III SKYRIUS
PAREIGYBĖS SPECIALIZACIJA

4. Pagrindinės veiklos srities specializacija:
4.1. veiklos administravimo tobulinimo metodų taikymas ir priemonių diegimas.
5. Papildomos (-ų) veiklos srities (-čių) specializacija:
5.1. veiklos administravimo tobulinimo vertinimas.


IV SKYRIUS
FUNKCIJOS

6. Rengia teisės aktų projektus ir kitus susijusius dokumentus dėl sprendimų įgyvendinimo arba prireikus koordinuoja teisės aktų projektų ir kitų susijusių dokumentų dėl sprendimų įgyvendinimo rengimą.
7. Konsultuoja priskirtos srities klausimais.
8. Rengia ir teikia pasiūlymus su sprendimų įgyvendinimu susijusiais klausimais.
9. Apdoroja su sprendimų įgyvendinimu susijusią informaciją arba prireikus koordinuoja su sprendimų įgyvendinimu susijusios informacijos apdorojimą.
10. Rengia ir teikia pasiūlymus su stebėsena ir (ar) analize susijusiais klausimais.
11. Rengia ir teikia informaciją su stebėsena ir (ar) analize susijusiais sudėtingais klausimais arba prireikus koordinuoja informacijos su stebėsena ir (ar) analize susijusiais sudėtingais klausimais rengimą ir teikimą.
12. Atlieka suformuotos politikos ir dokumentų nuostatų įgyvendinimo, statistinių rodiklių stebėseną, analizę ir vertinimą arba prireikus koordinuoja suformuotos politikos ir dokumentų nuostatų įgyvendinimo, statistinių rodiklių stebėsenos, analizės ir vertinimo atlikimą.
13. Apdoroja su stebėsena ir (ar) analize susijusią informaciją arba prireikus koordinuoja susijusios informacijos apdorojimą.
14. Rengia ataskaitas, išvadas ir kitus dokumentus arba prireikus koordinuoja ataskaitų, išvadų ir kitų dokumentų rengimą.
15. Vykdo kitus nenuolatinio pobūdžio su struktūrinio padalinio veikla susijusius pavedimus.
16. Dalyvauja koordinuojant ir administruojant Krašto apsaugos ministerijos (toliau – Ministerija) veiklos administravimo pokyčių įgyvendinimą, kokybės vadybos metodų taikymą, organizuoja kokybės vadybos sistemų diegimą, palaikymą ir tobulinimą, inicijuoja naujų kokybės vadybos metodų diegimą.
17. Stebi, kad veiklos kokybės metodai krašto apsaugos sistemoje (toliau – KAS) būtų taikomi ir kokybės vadybos sistemos diegiamos pagal nustatytas metodikas ir reikalavimus.
18. Teikia išvadas dėl KAS teisės aktų, reglamentuojančių veiklos kokybės metodų diegimą, veiklos administravimo tobulinimą, rengia teisės aktų projektus šiais klausimais.
19. Vykdo veiklos kokybės metodų diegimo apskaitą KAS ir teikia informaciją skyriaus vedėjui, departamento vyresniajam patarėjui ir departamento direktoriui, o jų nurodymu - ir KAS institucijų vadovams, Ministerijos vadovams..
20. Dalyvauja formuojant administracinių paslaugų ir viešųjų paslaugų administravimo kokybės vertinimo ir gerinimo praktiką KAS, koordinuojant viešąsias konsultacijas Ministerijoje.
21. Bendradarbiauja su viešojo administravimo institucijomis, kitomis įstaigomis veiklos kokybės metodų diegimo klausimais.


V SKYRIUS
SPECIALIEJI REIKALAVIMAI

22. Išsilavinimo ir darbo patirties reikalavimai:
22.1. išsilavinimas – aukštasis universitetinis išsilavinimas (ne žemesnis kaip bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija;
22.2. studijų kryptis – vadyba (arba);
22.3. studijų kryptis – viešasis administravimas (arba);
arba:
22.4. išsilavinimas – aukštasis universitetinis išsilavinimas (ne žemesnis kaip bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija;
22.5. darbo patirties sritis – kokybės sistemos valdymo patirtis ; 22.6. darbo patirtis srityje – ne mažiau kaip 2 metai;
23. Užsienio kalbos mokėjimo reikalavimai:
23.1. kalba - anglų;
23.2. kalbos mokėjimo lygis – B2.
24. Atitikimas kitiems reikalavimams:
24.1. atitikti teisės aktuose nustatytus reikalavimus, būtinus išduodant leidimą dirbti ar susipažinti su įslaptinta informacija, ar suteikiant teisę dirbti ar susipažinti su įslaptinta informacija, žymima slaptumo žyma „Riboto naudojimo“.


VI SKYRIUS
KOMPETENCIJOS

25. Bendrosios kompetencijos ir jų reikalaujami lygiai:
25.1. vertės visuomenei kūrimas - 4 lygis;
25.2. organizuotumas - 4 lygis;
25.3. patikimumas ir atsakingumas - 4 lygis;
25.4. analizė ir pagrindimas - 5 lygis;
25.5. komunikacija - 4 lygis.
26. Specifinės kompetencijos ir jų reikalaujami lygiai:
26.1. įžvalgumas - 4 lygis;
26.2. informacijos valdymas - 4 lygis.Susipažinau ________________________ (Parašas) ________________________ (Vardas ir pavardė) ________________________ (Data)

Pareiginės algos koeficientas: 11.00
Valstybės tarnybos departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Valstybės tarnybos departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

daugiau info vtd.lt
informacija apie Valstybės tarnybos departamentas
2091 €
Vid. atlyginimas bruto
(62% didesnis už LT vidurkį)
59
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1505 €
25% uždirba 1505-2005 €
25% uždirba 2005-2539 €
25% uždirba nuo 2539 €