VšĮ „Respublikinė Vilniaus psichiatrijos ligoninė“

Veiklos analitikas (strateginio valdymo grupė)

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - VšĮ „Respublikinė Vilniaus psichiatrijos ligoninė“

Darbo pobūdis

  • Duomenų stebėsena, veiklos rezultatų analizė;
  • Ataskaitų ruošimo įrankių kūrimas;
  • Veiklos procesų, informacinių sistemų optimizavimas ir vystymas;
  • Projektų valdymas, dalyvavimas vertinant projektų poreikį;
  • Naujų analizės metodų inicijavimas, diegimas ir tobulinimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas ekonometrijos, statistikos, matematikos ar tiksliųjų mokslų srityje;
  • Būtina panašaus darbo patirtis;
  • Bazinės žinios apie duomenų bazes ir ETL procesus;
  • Pagrindinės programavimo žinios (SQL, VBA, kita);
  • Darbo patirtis su analitikos programomis;
  • Puikūs statistikos/analizės programinių paketų valdymo įgūdžiai;
  • Puikūs darbo su MS Office įgūdžiai, išskirtiniai darbo su MS Excel gebėjimai;
  • Analitinis mąstymas, gebėjimas sisteminti ir apibendrinti informaciją, valdyti didelius informacijos ir duomenų srautus;
  • Gebėjimas kūrybiškai spręsti problemas;
  • Lietuvių kalba – labai geras mokėjimas raštu ir žodžiu.

  • Savo veikloje vadovaujamės LEAN principais ir įrankiais, ieškodami galimybių gerinti veiklos procesus bei kasdien būti geresniais, todėl siūlome:
o profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybes;
o platų ir įdomų atsakomybių lauką - galimybę kurti, inicijuoti pokyčius;
o dinamišką aplinką ir ambicingus projektus.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas

Viešoji įstaiga Respublikinė Vilniaus psichiatrijos ligoninė (RVPL) yra specializuota psichikos sveikatos priežiūros įstaiga, kurioje teikiama psichiatrinė pagalba: diagnozuojami ir gydomi psichikos sutrikimai, taikomos profilaktikos priemonės siekiant išvengti atkryčių, teikiama visokeriopa pagalba, padedanti pacientams prisitaikyti visuomenėje.