DARBO RINKOS LYDERIS 2023
I vieta energetikos kategorijoje
Ignitis grupė

VEIKLOS MEISTRIŠKUMO KOORDINATORIUS (-Ė)

Elektrėnai - Ignitis grupė

Darbo aprašymas

  • Prisidėti prie Bendrovės ir įmonių grupės veiklos bei nuolatinio procesų tobulinimo;
  • Diegti LEAN kultūrą, užtikrinti įmonės veiklos procesų efektyvumą bei jų rodiklių stebėseną;
  • Ieškoti galimybių bei siūlyti inovatyvius sprendimus veiklos tobulinimui ir automatizavimui, siekiamo rezultato užtikrinimui;
  • Ugdyti darbuotojų kompetencijas veiklos meistriškumo srityje.

Reikalavimai

  • Vadybinės veiklos patirtis, privalumas - LEAN kultūrą turinčioje kompanijoje;
  • Puikus LEAN principų išmanymas ir jų taikymo patirtis;
  • Inžinerinis/techninis išsilavinimas, papildomas vadybinis išsilavinimas būtų privalumas;
  • Gebėjimas derinti skirtingų grupių interesus ir bendradarbiauti siekiant rezultato, vykdant pokyčius;
  • Gebėti veikti dinamiškoje aplinkoje ir dirbti matricinėje struktūroje, būti orientuotam į rezultatą;

Papildoma informacija

Kodėl turėtumėte mus pasirinkti?

  • Siūlome platų bei įdomų atsakomybių lauką, galimybę kurti, inicijuoti ir įgyvendinti pokyčius pažangioje energetikos srities įmonių grupėje;
  • Profesionali aplinka ir iniciatyvūs kolegos padės ieškoti geriausių sprendimų;
  • Remiamės atvira ir inovatyvia LEAN principais paremta nuolatinio tobulėjimo kultūra;
  • Rūpinamės savo darbuotojais ir suteikiame papildomų naudų paketą;
  • Pagal poreikį organizuojame transportą iš Kauno arba Vilniaus.

KAS YRA „LIETUVOS ENERGIJOS GAMYBA“?

Šiuolaikinė, įvairius nacionalinius projektus įgyvendinanti ir prie šalies energetikos sektoriaus modernizavimo aktyviai prisidedanti įmonė, kuri valdo didžiausius elektros energijos gamybos padalinius Lietuvoje: rezervinę elektrinę bei kombinuoto ciklo bloką Elektrėnų komplekse, Kruonio hidroakumuliacinę elektrinę (KHAE), Kauno Algirdo Brazausko hidroelektrinę (KHE) bei Vilniaus trečiąją termofikacinę elektrinę.