Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Personalo valdymo inovacijos“

Veiklos procesų vadovas (-ė) (IT paslaugos)

2550-3250 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Personalo valdymo inovacijos“

Darbo pobūdis

Pagrindinių įmonės veiklos procesų (pardavimų, klientų aptarnavimo, IT paslaugų diegimo, gedimų šalinimo, reagavimo į pretenzijas), atnaujinimas ir palaikymas;
Naujų procesų, skirtų įmonės veiklos efektyvinimui, kūrimas;
Klientų patirties gerinimas atsižvelgiant į rinkos dalį bei
klientų atsiliepimus;
Darbuotojų konsultavimas įmonės veiklos procesų valdymo klausimais.

Reikalavimai

Įmonės veiklos procesų kūrimo, vystymo ir tobulinimo patirtis (didelis privalumas - IT paslaugas teikiančios įmonės veiklos procesų vadovo (Service Delivery Manager) darbo patirtis);
IT paslaugų teikimo procesų išmanymas.

Mes jums siūlome

Asmeninio tobulėjimo galimybes ir nenuobodų darbą šauniame kolektyve;
Visas motyvacines priemones, kurias gali pasiūlyti moderni ir inovatyvi IT sektoriaus įmonė.

Atlyginimas

2550-3250 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Nurodytas orientacinis atlyginimas. Tikslus atlyginimas derinamas su kandidatu, priklausomai nuo jo kompetencijų ir lūkesčių.

Mūsų klientas - moderni įmonė, teikianti interneto ir kitas IT paslaugas verslo ir privatiems klientams.

12 metų vykdome aukščiausio ir vidutinio lygmens vadovų, siauros specializacijos darbuotojų, administracijos bei gamybos darbuotojų paiešką ir atranką.

UAB "Personalo valdymo inovacijos" () - teisingas pasirinkimas įmonei ieškant darbuotojo, kandidatui tinkamo darbo pasiūlymo.

Informuojame, kad vykdydami atranką tvarkysime Jūsų asmens duomenis, vadovaudamiesi LR galiojančiais teisės aktais bei BDAR. Daugiau informacijos rasite čia: