UAB „Personalo kompetencija“

VEIKLOS RODIKLIŲ ANALIZĖS SPECIALISTAS (-Ė)

Nuo 1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Personalo kompetencija“

Darbo pobūdis

Mūsų klientė – tarptautinė kompanija, turinti kontaktų centrus visame pasaulyje. Lietuvoje veikiantys du kontaktų centrai siūlo platų ryšių su klientais valdymo paslaugų spektrą Lietuvos bei kitų Europos rinkų klientams. Įmone pasitiki didžiausios Lietuvos bei tarptautinės kompanijos, dirbančios energetikos, finansinių paslaugų, draudimo, telekomunikacijų, žiniasklaidos, prekybos, susisiekimo, turizmo ir kitose srityse. Šiuo metu prie komandos Vilniuje kviečiamas prisijungti

VEIKLOS RODIKLIŲ ANALIZĖS SPECIALISTAS

Darbo pobūdis:

  • stebėti, lyginti ir vertinti įmonės veiklos rodiklių duomenis;
  • stebėti pokyčių tendencijas;
  • ruošti periodines prognozes;
  • bendradarbiaujant su įmonės skyrių vadovais konsoliduoti bendrą biudžetą;
  • teikti pasiūlymus optimaliam resursų planavimui;
  • kiti susiję darbai analizuojant ir planuojant veiklos rodiklius.

Reikalavimai darbuotojui

  • duomenų analizavimo patirtis dirbant su didelės apimties projektais;
  • Excel programos naudojimas specialisto lygiu;
  • labai geros anglų kalbos žinios;
  • gebėjimas sklandžiai keistis informacija komandos viduje.

Įmonė Jums siūlo

  • darbą tarptautinėje įmonėje;
  • bendradarbiavimą tarptautiniu mastu;
  • motyvacinį paketą;
  • tobulėjimo galimybes;
  • puikią darbo atmosferą bei darbo sąlygas.

Laukiame Jūsų gyvenimo aprašymo su nuoroda “VEIKLOS RODIKLIŲ ANALIZĖS SPECIALISTAS”
Konfidencialumą garantuojame!
Dėkojame visiems atsiuntusiems CV, susisieksime su tinkamiausiais kandidatais.

Atlyginimas

Nuo 1600 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Personalo kompetencija“ – patikima tarpininkė tarp darbdavių ir ieškančių darbo. Ilgametė patirtis padeda atskleisti stipriąsias kandidatų puses, padėti jiems pasirinkti įmonę. Vadovams padedame surasti tinkamiausią kandidatą į norimą pareigybę, suformuoti komandą, konsultuojame personalo vadybos klausimais.

Kontaktas pasiteirauti:
Asta Aukščiūnienė