UAB „Altas komercinis transportas“

LEAN ir veiklos tobulinimo specialistas

700-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Altas komercinis transportas“

Darbo pobūdis

Kasdien ieškodami motyvuotų žmonių, siūlome prie mūsų komandos prisijungti energingam specialistui, kurio atsakomybės būtų:
  • įdiegtų gamybinių procesų stebėjimas;
  • procesų tobulinimo iniciatyvų organizavimas darbo grupėse;
  • LEAN įrankių diegimas, palaikymas ir mokymų organizavimas gamyboje.

Reikalavimai darbuotojui

  • sėkminga praktinė patirtis diegiant, palaikant ir tobulinant procesus gamyboje;
  • didelis noras ir gebėjimas inicijuoti ir daryti pokyčius;
  • analitinis mąstymas ir orentacija į rezultatą;
  • geri prezentavimo ir bendravimo įgūdžiai;
  • universitetinis išsilavinimas (pageidautina technikos srityje);
  • LEAN procesų išmanymas bei patirtis būtų ženklus privalumas.

  • įdomų ir motyvuojantį darbą didžiausioje mini ir midi autobusų gamybinėje įmonėje Pabaltyje;
  • realias karjeros galimybes;
  • galimybę tobulėti ir mokintis.

Mes tikime, kad mus sieja ta pati profesionalaus domėjimosi sritis, abipusė pagarba ir aistra – automobiliai.

Apie atrankos rezultatus informuosime į antrą pokalbį pakviestus kandidatus. Dėkojame, kad renkatės mūsų įmonę.

Atlyginimas

700-1200 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestį aptarsime pokalbio metu, bet norime užtikrinti, kad stengiamės rasti tinkamą abiems pusėms sprendimą įvertinus turimas kompetencijas ir lūkesčius.

„Altas Auto“ (UAB, Altas komercinis transportas) – viena didžiausių mini ir midi autobusų inžinerijos ir gamybos įmonių Europoje. Išsiskiriame kompleksinės kokybės požiūriu produktų vystyme ir santykiuose su klientu, kuomet mums patiki autobusų parko pasirinkimo ir priežiūros klausimus. Bendrovės atstovybės veikia 18-oje valstybių, o „Altas Auto“ autobusai eksploatuojami Vakarų, Vidurio ir Rytų Europoje bei Skandinavijoje.