UAB „Aros Marine“

Ventiliacijos montuotojas

2200-2900 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Prancūzija - UAB „Aros Marine“

Darbo pobūdis

  • Brėžinių skaitymas.
  • Darbas su sunkiais ir lengvais ventiliacijos vamzdžiais.
  • Neatsakingų konstrukcijų (laikiklių) virinimas.
  • Darbas kruiziniuose laivuose Suomijoje, Prancūzijoje.

Reikalavimai

  • Ventiliacijos montavimo patirtis.
  • Darbo patirtis laivuose (didelis privalumas).
  • Gebėjimas virinti (didelis privalumas).
  • Atsakingumas.
  • Pareigingumas.

Mes jums siūlome

Mes siūlome:
Neterminuotą darbo sutartį.
Beveik 60 darbo valandų per savaitę.
Nemokamą kelionę bei apgyvendinimą komandiruočių metu.
Sveikatos draudimą dėl nelaimingų įvykių komandiruotėje.
6 savaites darbo ir 2 savaites poilsio.
Perspektyvą tobulėti, bei kelti savo kvalifikaciją.

Atlyginimas

2200-2900 €/mėn. į rankas

Klaipėdoje įsikūrusi tarptautinė įmonė „Aros Marine“ teikia įvairaus tipo laivų įrengimo paslaugas didžiausioms pasaulio laivybos kompanijoms. Prisijungę prie mūsų komandos tapsite išskirtinių projektų, kuriais didžiuojasi ne tik mūsų klientai, bet ir darbuotojai, dalimi.