CVB client

VENTILIACIJOS SISTEMŲ TIKRINTOJAI

2400-3000 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - UAB „BCS Lithuania“

Darbo pobūdis

Ventiliacijos sistemos pajungimas, tikrinimas, dokumentų pildymas anglų kalba.

Turinčius inžinerinį ar techninį išsilavinimą žmones apmokiname.

Reikalavimai:
Gera anglų kalba;
Noras mokytis ir tobulėti.

Ieškome nuolat darbui Danijoje, Vokietijoje, Olandijoje šių sričių specialistai:

  • Laivų korpusų/ metalinių konstrukcijų surinkėjai
  • Vamzdininkai (suvirintojai, surinkėjai)
  • Suvirintojai (111, 121, 135, 136, 138, 141)
  • Skardininkai

Darbo pobūdis:
Naujų vamzdynų, korpusų, konstrukcijų virinimas, montavimas bei remontas laivuose, gamyklose.

GERU apgyvendinimu name arba bute (po vieną arba po du kambaryje) pasirūpiname. Kompensuojame kelionę pilnai nuo namų iki darbo.

Reikalavimai darbuotojui

Būtina:
  • Analogiško darbo patirtis

Pageidautina:
  • Suvirinimo sertifikatai
Anglu kalba

Įmonė siūlo

Mes siūlome:
  • Pastovų darbą
  • Gerą ir stabilu atlyginimą
  • Visas socialines garantijas

Atlyginimas

2400-3000 €/mėn. į rankas
CVB client

UAB „BCS Lithuania“