Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Darbintera"
More about company »

Ventiliacinių sistemų valymo technikas

Nuo 700 Eur
Šiauliai - UAB "Darbintera"

Darbo pobūdis

  • Ortakių valymas naudojant įrangą LifaAir;
  • Ortakių valymas nuo riebalų bei dulkių kavinėse ir pramoninėse įmonėse;
  • Kitų paviršių valymas;
  • Valymo įrangos LifaAir priežiūra ir remontas.

Dirbama visoje Lietuvoje. Dažnai dirbama vėlai vakare ar naktį.

Reikalavimai

  • Brėžinių skaitymas;
  • Galimybė važiuoti į komandiruotes;
  • Vairuotojo pažymėjimas B kat.;
  • Sąžiningumas, savarankiškumas, iniciatyvumas, atsakingumas;
  • Gebėjimas greitai prisitaikyti prie esamos situacijos;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai.

Privalumai:
  • Darbo patirtis inžinerinėje srityje;
  • Ventiliacinių sistemų išmanymas.

Mes jums siūlome

  • Apmokymus techniniais klausimais (darbas su įranga);
  • Konkurencingą bazinį atlyginimą ir galimybę gauti priedus už pasiektus rezultatus;
  • Draudimą įmonės darbuotojams.

Atlyginimas

Nuo 700 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas

Personalo paieška ir atranka Lietuvos ir
užsienio darbdaviams;