Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Peikko Lietuva“
More about company »

Verslo analitikas (Business controller) (terminuota darbo sutartis)

2000-3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Peikko Lietuva“

Darbo pobūdis

  • Valdymo ataskaitų (veiklos rodiklių) sistemos priežiūra ir tobulinimas;
  • Finansinių veiklos ataskaitų rengimas ir raportavimas, vadovaujantis Grupės instrukcijomis;
  • Atsargų, gamybos ir veiklos sąnaudų ataskaitų rengimas;
  • Pardavimų ataskaitų rengimas, dalyvavimas produktų kainodaros procese;
  • Savikainos, pelningumo, apyvartinio kapitalo analizė;
  • Kaštų valdymo ir vidaus kontrolės procedūrų tobulinimas ir įgyvendinimas;
  • Atsakomybė už finansinį planavimą (biudžeto planavimas, tikslų nustatymas, piniginių srautų planavimas);
  • Analizių įvairiais veiklos klausimais rengimas;
  • Pasiūlymų dėl įmonės veiklos duomenų valdymo teikimas;
  • Įmonės atstovavimas santykiuose su išoriniais subjektais (audito kompanijos, VMI);
  • Įmonės finansinės atskaitomybės rengimas ir tvirtinimas;
  • Vadovavimas įmonės finansų komandai (įskaitant apskaitos ir payroll funkcijas);
  • Darbas su verslo valdymo sistema AX.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas vadybos, ekonomikos ar finansų srityje;
  • Panašaus darbo patirtis;
  • Gebėjimas analizuoti duomenis, teikti išvadas ir pasiūlymus;
  • Puikūs darbo su MS Office programomis įgūdžiai;
  • Įgūdžiai automatizuojant MS Excel, naudojant macros komandas (privalumas);
  • Įgūdžiai dirbant su verslo duomenų analizės sistemomis (Power BI - privalumas);
  • Puikios anglų kalbos žinios;
  • Galimybė vykti į verslo komandiruotes Europoje.

Mes jums siūlome

  • Galimybę prisidėti prie šiuolaikiškos ir nuolat tobulėjančios tarptautinės kompanijos rezultatų;
  • Terminuotą (2 metų) darbo sutartį;
  • Asmeninį ir profesinį augimą ir patirtį;
  • Vertybėmis grįstus darbo santykius, pozityvią aplinką, ir palaikančią komandą.

Atlyginimas

2000-3000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

„Peikko“ specializuojasi gelžbetonio jungčių sprendimuose ir statybinėse kompozicinėse bei plieninėse konstrukcijose. Klientus „Peikko“ padaliniai aptarnauja daugiau nei 30 šalių.
informacija apie UAB „Peikko Lietuva“
2050 €
Vid. atlyginimas bruto
(59% didesnis už LT vidurkį)
318
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1284 €
25% uždirba 1284-1768 €
25% uždirba 1768-2475 €
25% uždirba nuo 2475 €