DARBO RINKOS LYDERIS 2023
I vieta energetikos kategorijoje
Ignitis grupė

VERSLO ANALITIKAS (-Ė) (BUSINESS PROCESS ANALYST)

Vilnius - Ignitis grupė

Darbo aprašymas

Dirbsi su strateginiu Lietuvai projektu, Išmaniosios apskaitos diegimu, kurio tikslas įdiegti išmaniuosius skaitiklius vartotojams bei pažangias IT sistemas skaitiklių valdymui ir duomenų surinkimui bei apdorojimui.

Pagrindinės atsakomybės:

  • Verslo poreikių surinkimas, esamų procesų analizė įvertinant reikalingus pokyčius bei organizacijos strategiją, verslo tikslus;
  • Verslo reikalavimų identifikavimas ir dokumentavimas;
  • Būsimų procesų ("to be") schemų braižymas, jų tikslinimas įvertinant pokyčius;
  • Reikalavimų išmaniosios apskaitos sistemai specifikavimas ir valdymas;
  • Dalyvavimas testavimo procese bei pirkimo procedūrose, atitikties reikalavimams vertinimas;
  • Projekto apimties pokyčių valdymas.

Reikalavimai

  • Darbo patirtis vykdant sistemų bei verslo poreikių analizės veiklas– ne trumpesnė kaip du metai;
  • Patirtis kompleksiniuose, IT integraciniuose projektuose;
  • Reikalavimų surinkimo, specifikavimo ir valdymo metodų teorinės ir praktinės žinios;
  • UML ir BPMN išmanymas, praktiniai naudojimo įgūdžiai;
  • Analitinis mąstymas, gebėjimas sisteminti, apibendrinti ir aiškiai iškomunikuoti informaciją;
  • Geros anglų kalbos žinios (raštu ir žodžiu).
  • Savarankiškumas, atsakingumas ir orientacija į rezultatą.

Papildoma informacija

  • Patirtis dirbant su didelės apimties programa, projektais bei įgyvendinant strateginius energetikos rinkos pokyčius aktualius visos šalies mastu;
  • Profesinio augimo galimybės kartu su profesionalų komanda ieškant geriausių sprendimų;
  • Platus ir įdomus atsakomybių laukas - nuo funkcinių užduočių iki kūrybinių idėjų ir pokyčių inicijavimo.

Labas, čia kalba ESO! Kasdien dirbame, kad mūsų Klientai turėtų kuo mažiau rūpesčių, ir dalinamės #geraenergija su mus supančia aplinka.
#Esožmonės yra tie, kuriems svarbios Klientui reikalingos ESO paslaugos. Mes žengiame koja kojon su technologijomis ir tikrai žinome, kaip iššifruoti LEAN. Jei Tau svarbu profesionali komanda ir rezultatas – pasikalbam!

Pagrindinės ESO funkcijos: elektros energijos bei gamtinių dujų skirstymas, garantinis elektros ir dujų tiekimas, elektros ir dujų įvedimas, elektros ir dujų skirstymo tinklų eksploatavimas, priežiūra, valdymas ir plėtra, jų saugumo ir patikimumo užtikrinimas.