Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "ALLIANCE RECRUITMENT"
More about company »

Verslo analitikas (-ė)

Vilnius - UAB "ALLIANCE RECRUITMENT"

Darbo pobūdis

  • Analizuoti transporto priemonių panaudojimo efektyvumą ir pateikti įžvalgas pardavimų padaliniui.
  • Ieškoti ir siūlyti transporto priemonių panaudojimo optimizavimo variantus.
  • Tobulinti esamą efektyvumo vertinimo sistemą, siūlyti naujus KPI.
  • Komunikavimas su pardavimų, pirkimų padalinių kolegomis ir vadovais.

Reikalavimai

  • Analitiko darbo patirtis.
  • Labai geri įgūdžiai dirbant su MS Excel programa.
  • Proaktyvumas, komunikabilumas.
  • Gebėjimas greitai ir savarankiškai dirbti.

Mes jums siūlome

  • Tapti visoje Europoje žinomos, labai sparčiai augančios kompanijos dalimi bei prisidėti prie organizacijos vystymo įgyvendinant savo įdėjas;
  • Siekti savo tikslų su įmonės paskatinimu bei pagalba;
  • Tobulėti, dalyvauti renginiuose, mokymuose bei kurti savo karjerą.

Alliance for Recruitment yra didžiausia personalo atrankos kompanija Lietuvoje pagal sėkmingai įdarbintų kandidatų skaičių, atrankos konsultantų skaičių ir augimo tempą. Esame tiksliai ir greitai dirbanti atrankos ekspertų komanda su patirtimi skirtingose verslo srityse.