AB ORLEN Baltics Retail

Verslo analitikas (-ė)

Nuo 2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - AB ORLEN Baltics Retail

Darbo pobūdis:

  • bendrovės planavimo procesų organizavimas (prognozių rengimas, biudžeto sudarymas, priėmimas ir jų kontrolė bei monitoringas);
  • bendrovės veiklos rodiklių skaičiavimas ir sisteminimas, pirkimų, savikainos skaičiavimo ir pardavimų analizė;
  • atsargų ir kito apyvartinio kapitalo elementų, veiklos kaštų analizė, kontrolė;
  • veiklos pelningumo įvairiais pjūviais analizė;
  • resursų efektyvumo, pinigų srautų analizė;
  • finansinių ataskaitų vadovybei teikimas;
  • dalyvavimas verslo ir finansų procesų efektyvumo vystyme;
  • verslo procesų modeliavimas, procedūrų bei instrukcijų rengimas;
  • biudžetavimo programos diegimas.

Reikalavimai:

  • analitinis mąstymas, puikūs informacijos sisteminimo, verslo procesų modeliavimo ir laiko valdymo įgūdžiai bei orientacija į rezultatą;
  • aukštasis išsilavinimas;
  • labai geri ataskaitų rengimo su Pivot table, Visual Basic ir Excel darbo įgūdžiai (Excel funkcijų išmanymas, dirbant su dideliu duomenų srautu);
  • puikios anglų arba lenkų kalbos žinios;
  • analogiško darbo patirtis mažmenos ar finansų sektoriuje- didelis privalumas.

Siūlome:

  • darbą pagal neterminuotą darbo sutartį;
  • papildomas naudas (sveikatos draudimas, kt.);
  • kompentencijas ir kvalifikaciją atitinkantį darbo užmokestį;
  • profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • darbo patirtį ir perspektyvas tarptautinėje kompanijoje.

Atlyginimas

Nuo 2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Orlen- aukščiausią standartą teikiamoms paslaugoms ir produkcijai užtikrinantis degalinių tinklas.
informacija apie AB ORLEN Baltics Retail
1901 €
Vid. atlyginimas bruto
(25% didesnis už LT vidurkį)
324
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1411 €
25% uždirba 1411-1572 €
25% uždirba 1572-1912 €
25% uždirba nuo 1912 €