STFF Stafferty, UAB

Verslo analitikas - konsultantas (-ė)

1600-2400 €/mėn. Į rankas
Vilnius - STFF Stafferty, UAB

Darbo pobūdis:

  • Aktyvus dalyvavimas NetSuite ERP diegimo ir aptarnavimo projektuose profesionalioje komandoje;
  • Dalyvavimas visuose sprendimo diegimo etapuose;
  • Užsakovų veiklos procesų, poreikių ir reikalavimų analizė, veiklos procesų optimizavimas, pasiūlymų tobulinimams teikimas;
  • Techninių užduočių diegėjams rengimas, derinimas su projekto komanda;
  • Klientų užsakymų įgyvendinimo proceso stebėjimas, priežiūra ir kontrolė;
  • Sistemos vartotojų konsultavimas, mokymas;
  • Sėkmingos komunikacijos tarp vidinių ir išorinių projekto dalyvių užtikrinimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Sėkminga verslo valdymo sistemų diegimo patirtis > 2m;
  • Aukštasis išsilavinimas tiksliųjų mokslų ar IT srityje;
  • Domėjimasis IT naujovėmis ir ERP sprendimų išmanymas;
  • Savarankiškumas, atsakomybė ;
  • Sklandus bendravimas lietuvių ir anglų kalbomis. Kitos užsienio kalbos būtų privalumas.

Mes jums siūlome:

  • Patirtį įgyvendinant įdomius lietuviškus ir tarptautinius projektus;
  • Nuolatinį profesinį tobulėjimą ir savirealizaciją dinamiškoje verslo aplinkoje;
  • Darnų, draugišką kolektyvą, atvirą naujoms idėjoms aplinką;
  • Vidinius ir išorinius mokymus;
  • Nuoseklų darbo užmokesčio augimą, priklausantį nuo rezultatų bei asmeninės motyvacijos;
  • Papildomų naudų paketą;
  • Hibridinį darbo modelį ir lankstų darbo grafiką;
  • Biurą, strategiškai patogioje vietoje su patogiu parkavimu.

Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.
Pateikdamas (-a) savo CV sutinku su ANCOR Privatumo politika (susipažinti su Privatumo politika galima tinklalapyje ancor.lt/en/privacy-policy/).

Atlyginimas

1600-2400 €/mėn. į rankas
Galutinis darbo užmokestis derinamas su kandidatu priklausomai nuo jo patirties ir kompetencijų.

Stafferty – tarptautinė personalo atrankų įmonė. Nuo 2003 metų Lietuvoje dirbanti ir daug patirties sukaupusi personalo atrankų konsultantų komanda 2022 metų spalio mėnesį prisijungė prie prekinio ženklo Stafferty.
Stafferty siūlo įvairius sprendimus, susijusius su laikinuoju įdarbinimu, darbuotojų atrankomis ir klientų konsultavimu.
Konsoliduota apyvarta Baltijos šalyse 2021 metais siekė daugiau nei 5,7 mln. eurų. Stafferty paslaugomis kiekvienais metais naudojasi daugiau nei 150 įmonių, kasmet virš 500 kandidatų suranda nuolatinį ar laikiną darbą Stafferty profesionalų pagalba.
Pagrindinis įmonės biuras įsikūręs Vilniuje, Stafferty taip pat turi padalinius Rygoje, Taline, Kyjive bei Lvive.