Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Kesko Senukai Lithuania"
More about company »

VERSLO ANALITIKOS PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)

Kaunas - UAB "Kesko Senukai Lithuania"

Darbo pobūdis

  • naujų verslo analitikos (BI) sprendimų kūrimas
  • esamų verslo analitikos sprendimų vystymas, priežiūra
  • verslo analitikos programavimo grupės darbų organizavimas, projektų valdymas

Reikalavimai

  • aukštasis universitetinis išsilavinimas (Informacinių technologijų srityje)
  • vadovavimo įgūdžiai
  • projektų valdymo patirtis
  • reikalavimų IT sprendimams surinkimo, specifikavimo patirtis
  • gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus
  • iniciatyvumas ir inovatyvumas, sisteminis ir analitinis mąstymas
  • buhalterinės apskaitos, finansinių rodiklių bei prekybos verslo procesų supratimas
  • geras MS SQL išmanymas
  • Visual Basic for Applications išmanymas, programavimas Microsoft Excel
  • MS OLAP technologijos išmanymas
  • patirtis realizuojant sprendimus specializuotose Verslo analitikos platformose (Pvz.: QLIK, MS Power BI) būtų privalumas
  • C#.NET išmanymas (privalumas)
  • techninės anglų kalbos mokėjimas (skaitymas ir supratimas)

Mes jums siūlome

  • įdomų ir atsakingą darbą lyderiaujančioje kompanijoje
  • konkurencingą atlyginimą
  • nuolatinius mokymus, tobulėjimo ir karjeros galimybes
  • draugišką, profesionalią komandą, kuri yra mūsų įmonės sėkmės pagrindas
  • galimybę įsigyti visas prekes „Senukų“ prekybos centruose su nuolaida
  • papildomą sveikatos draudimą

Norinčius kandidatuoti prašom užpildyti gyvenimo aprašymą „Senukų“ tinklalapyje imone.senukai.lt (visa informacija skiltyje KARJERA imone.senukai.lt/karjera/cv/) arba atsiųsti el. paštu Tel. pasiteirauti (8 37) 327 529.

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos, patikimos ir stabilios tarptautinės kompanijos.

www.keskosenukai.com
Informacija apie UAB "Kesko Senukai Lithuania"
892 €
Vid. atlyginimas bruto
3503
Darbuotojų skaičius
> 100 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Artūras Rakauskas