Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Osama“

Verslo ir finansų analitiką (-ę)

2700-3300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Osama“

Darbo pobūdis

  • Finansinių ir įmonės veiklos rodiklių analizė, įžvalgų formavimas.
  • Prognozių, investicijų atsipirkimo, analitinių ataskaitų rengimas pagal įmonės poreikius.
  • Problemų ir poreikių analizė, verslo kaštų/resursų panaudojimo analizė ir rekomendacijų teikimas, nuokrypių analizė, rinkos, konkurencinės aplinkos analizė.
  • Dalyvavimas biudžeto sudarymo procese.
  • Verslo apskaitos sistemoje sukurtų ataskaitų priežiūra bei tobulinimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas finansų/ekonomikos/apskaitos srityse.
  • Puikios MS Excel žinios, gebėjimas apdoroti didelius duomenų srautus (būtina).
  • Puikūs analitinio ir loginio mąstymo įgūdžiai.
  • Panašaus darbo patirtis distribucinėje ar mažmeninės prekybos įmonėje (privalumas).
  • Verslo rodiklių išmanymas.
  • Gebėjimas sisteminti ir analizuoti didelius duomenų srautus, generuoti įžvalgas.
  • Patirtis dirbant su verslo analitikos sistemomis (Qlik Sense, Qlik View, Power BI ar kt.)
  • Puikūs komunikavimo įgūdžiai.
  • Noras mokytis ir tobulėti.

Įdomų ir dinamišką darbą stabilioje ir stiprią vidinę kultūrą kuriančioje įmonėje, kurioje vertinami darbuotojai ir jų idėjos. Naujoviška įmonės struktūra sukuria terpę tobulėti ir atskleisti savo talentus. Sprendimai čia priimami greitai, pasitelkiant į pagalbą kolegas, dalinantis patirtimis. Galimybė dirbti hibridiniu būdu.

Atlyginimas

2700-3300 €/mėn. neatskaičius mokesčių
UAB „Osama“

UAB „Osama“

UAB „Osama“ – daugiau nei 26 metus sėkmingai veikianti distribucijos įmonė, užsiimanti plataus vartojimo prekių prekyba Lietuvos, Latvijos ir Estijos rinkose. Įmonė teikia distribucijos paslaugas puikiai žinomiems prekiniams ženklams tiek tarptautiniu mąstu, tiek Lietuvoje: „Kubuś“, „Tymbark“, "Nestea", „Roshen“, „Kauno grūdai“, „Fini“, "Regina" ir kelioms dešimtims kitų. Įmonė turi savo padalinius Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Latvijoje ir Estijoje.
informacija apie UAB „Osama“
2770 €
Vid. atlyginimas bruto
(82% didesnis už LT vidurkį)
111
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1650 €
25% uždirba 1650-2102 €
25% uždirba 2102-3095 €
25% uždirba nuo 3095 €