Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
MB „Išmanus finansų valdymas“

Verslo klientų aptarnavimo vadybininkas telefonu

650-2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Online interview
Vilnius - MB „Išmanus finansų valdymas“

Darbo pobūdis

Įmonės paslaugų pristatymas verslo klientams telefonu;
Negyvybės draudimo produktų pardavimas telefonu;
Klientų konsultavimas ir pagalbos suteikimas;
Darbas su duomenų sistemomis ir jų administravimas;
Sutarčių naujiems klientams rengimas;
Šaltų skambučių atlikimas.

Reikalavimai

Aukštasis universitetinis/ neuniversitetinis išsilavinimas (gali būti studentas (-ė));
Patirtis klientų aptarnavimo ir/ar draudimo srityje būtų privalumas;
Geri derybiniai ir konfliktinių situacijų valdymo įgūdžiai;
Iniciatyvumas, analitinis mąstymas ir gebėjimas dirbti komandoje;
Geros rusų ir/ar anglų kalbos žinios;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Mes jums siūlome

Profesionalią ir visada padedančią komandą;
Įdomų ir atsakingą darbą “Stipriausi lietuvoje 2020” įvertintoje įmonėje;
Fiksuotą atlygį ir patrauklią motyvacinę sistemą ;
Galimybes tobulėti ir mokytis,
Darbą iš namų, internetu.

Atlyginimas

650-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Išmanus finansų valdymas - tai vieta, kur ilgametę patirtį investavimo, finansų, draudimo, pensijų kaupimo bei klientų aptarnavimo srityse sukaupę profesionalai padeda šiuos klausimus ne tik atsakyti, bet ir surasti kiekvienam labiausiai tinkantį sprendimą! Aukščiausio lygio aptarnavimas ir „sudėtingos“ informacijos paaiškinimas „paprasta žmonių kalba“ – tai svarbiausias Išmanaus finansų valdymo tikslas bendraujant su klientais.
informacija apie MB „Išmanus finansų valdymas“
2
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2019 m.