ADB „Compensa Vienna Insurance Group“

Verslo klientų Brokerių skyriaus projektų vadovas (-ė)

1000-1800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - ADB „Compensa Vienna Insurance Group“

Darbo pobūdis:

  • Pardavimo tikslų įgyvendinimas per partnerių kanalą (B2B) ir sklandaus aptarnavimo proceso užtikrinimas;
  • Ilgalaikių profesinių santykių su partneriai užmezgimas ir palaikymas;
  • Pardavimų rezultatų vertinimas ir pasiūlymų pardavimų augimo didinimui teikimas;
  • Draudimo sąlygų partnerių klientams derinimas ir bendrovės partnerių konsultavimas;
  • Draudimo pasiūlymų paruošimas ir suvedimas į bendrovės informacines sistemas;
  • Skyriaus pardavimo procesų vystymo užtikrinimas.

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Komunikabilumas ir gebėjimas lengvai užmegzti bei palaikyti kontaktą su priskirtais partneriais ir kolegomis;
  • Gebėjimas analizuoti, sisteminti informaciją ir teikti pasiūlymus darbo efektyvumui didinti;
  • Organizuotumas, aktyvumas, atsakingumas, kruopštumas;
  • Geri įgūdžiai dirbant su MS Office programomis;
  • Gebėjimas dirbti komandoje bei didelis noras tobulėti;
  • Panašaus darbo patirtis draudimo srityje būtų vertinama kaip privalumas.

Mes Jums siūlome:

  • Karjeros perspektyvas bendrovės viduje;
  • Įdomų ir dinamišką darbą tarptautinėje kompanijoje;
  • Darbo užmokestį nuo 1000 iki 1800 EUR (neatskaičius mokesčių) plius kintama darbo užmokesčio dalis, kuri vidutiniškai sudaro 20% DU ir priklauso nuo asmeninių rezultatų pasiekimo.

Atlyginimas

1000-1800 €/mėn. neatskaičius mokesčių
plius kintama darbo užmokesčio dalis, kuri vidutiniškai sudaro 20% DU ir priklauso nuo asmeninių rezultatų pasiekimo.

Compensa Vienna Insurance Group yra Lietuvoje registruota uždaroji akcinė draudimo bendrovė, kuri nuo 2016 m. sausio 1 d. pradėjo veiklą Baltijos šalyse.
Bendrovė priklauso draudimo grupei „Vienna Insurance Group“, kuri yra Austrijos bei Centrinės ir Rytų Europos draudimo rinkos lyderė, ji valdo 50 bendrovių 25 šalyse ir draudimo rinkoje veikia jau 190 metų. Visoje grupėje dirba apie 25 tūkst. darbuotojų. Grupė vadovaujasi laiko patikrintomis tradicijomis, ji išsiskiria stipriais produktais ir gebėjimu palaikyti artimą ryšį su savo klientais.
informacija apie ADB „Compensa Vienna Insurance Group“
3031 €
Vid. atlyginimas bruto
(99% didesnis už LT vidurkį)
415
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1600 €
25% uždirba 1600-2255 €
25% uždirba 2255-3500 €
25% uždirba nuo 3500 €