UAB „SME Finance“

VERSLO KLIENTŲ LIZINGO PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė)

2200-2600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Online interview
Vilnius - UAB „SME Finance“

Atsakomybės:

  • Lizingo bei veiklos nuomos produktų pardavimas verslo klientams;
  • Klientų finansų vertinimas bei teikiamų paslaugų kokybiškas pardavimas;
  • Klientų poreikių identifikavimas ir sprendimų paieška;
  • Klientų konsultavimas lizingo bei kitų finansavimo produktų klausimais;
  • Pasiūlymų teikimas siekiant pagerinti pardavimų procesą.

Reikalavimai:

  • Lizingo produkto verslo klientams pardavimo patirtis būtų privalumas;
  • Įmonių finansinės padėties bei rizikos vertinimo išmanymas būtų privalumas;
  • Išsilavinimas vadybos ar ekonomikos srityse būtų privalumas;
  • Puikūs derybiniai bei įtaigaus pardavimo įgūdžiai;
  • Orientacija į rezultatą, iniciatyvumas bei analitinis mąstymas;
  • Gebėjimo dirbti savarankiškai, kruopštumas ir atsakingumas;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office).

Mes siūlome:

  • Visokeriopą pagalbą bei profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Draugišką aplinką, įdomų ir atsakingą darbą;
  • Galimybę dirbti su patyrusiais ir ambicingais rinkos profesionalais;
  • Galimybę tobulinti profesinius ir socialinius įgūdžius darbdavio finansuojamose konferencijose ir mokymuose;
  • Bendrus įmonės vakarėlius ir pramogas;
  • Galimybę lanksčiai planuoti savo darbo laiką;
  • Skanią kavą, arbatą ir sveikus užkandžius;
  • Nerealų vaizdą pro ofiso langą iš 18 aukšto 😊

Atlyginimas

2200-2600 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Esame patyrusių specialistų komanda, padedanti verslams augti ir puikiai išmananti sparčiai augantį fintech sektorių. Verslams siūlome platų finansavimo paslaugų spektrą: faktoringą, verslo paskolas, kredito liniją, lizingą. Esame pirmaujanti B2B finansavimo platforma Baltijos šalyse, sukūrusi išskirtinę ekosistemą, kurioje „SME Finance“ veikia kaip fintech įmonė, o neobankas „SME Bank“ veikia kaip licencijuotas juridinis vienetas. Mūsų jaunas ir sparčiai augantis kolektyvas turi ambicingų idėjų ir planų: siekiame tapti profesionaliausia skaitmeninio skolinimo platforma, kurią klientai ir partneriai pripažįsta ne tik Baltijos šalyse, bet ir daugelyje kitų Europos valstybių.
See all ads of this company (18)
informacija apie UAB „SME Finance“
3174 €
Vid. atlyginimas bruto
(2X higher than LT average)
76
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1652 €
25% uždirba 1652-2978 €
25% uždirba 2978-3861 €
25% uždirba nuo 3861 €