UAB „MTTC“

Verslo klientų specialistas (-ė)

1200-1400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „MTTC“

Darbo pobūdis

Koks Tavo darbo pobūdis:
  • Nuolatinis santykių palaikymas ir vystymas su užsienio partneriais;
  • Iš užsienio partnerių gautų remontų eigos priežiūra ir būsenos atnaujinimas;
  • Atsiradusių probleminių klausimų dėl remonto eigos sprendimas ir jų derinimas su partneriais (draudimo bendrovėmis), pretenzijų pildymas;
  • Sąskaitų, už pabaigtus remontus, išrašymas;
  • Naujų modelių kortelių kūrimas ERP sistemoje;
  • Planų vykdymas pagal kriterijus, sutartus su partneriais;
  • Darbo vieta MTTC biure Kauno LEZ, darbo laikas 8:00-17:00 arba 9:00-18:00.

Reikalavimai darbuotojui

Koks Tu esi?
Sąžiningumas ir pažadų laikymas yra tavo gyvenimo dalis. Gebi spręsti ir analizuoti problemines situacijas, greitai orientuojiesi naujose situacijose, nestokoji kūrybiškumo. Tu esi draugiškas, komunikabilus, mąstai strategiškai ir vertini bendradarbiavimą. Tau svarbus noras tobulėti ir iškeltų įmonės tikslų siekimas.

Kokios patirties Tau reikia:
  • Turi aukštesnįjį, aukštąjį išsilavinimą (vadybos, ekonomikos srityje - privalumas);
  • Turi ne mažesnę nei 1 metų darbo patirtį klientų aptarnavimo srityje (patirtis verslo klientų aptarnavime – privalumas);
  • Esi įgudęs MS Office pagrindinių programų (Word, Excel) vartotojas;
  • Puikiai moki anglų kalbą žodžiu ir raštu (B2 – C1 lygiu);
  • Patirtis dirbant su ERP sistemomis - privalumas (Navision, Axapta – privalumas);
  • Esi organizuotas, komunikabilus, turi gerus procesų valdymo įgūdžius;
  • Esi kruopštus ir atidus detalėms.

Įmonė siūlo

Mes Tau siūlome:
  • Būti neatsiejama mūsų komandos dalimi;.
  • Kūrybišką ir jaukią darbo aplinką bei darbą draugiškame kolektyve, galimybes realizuoti savo gabumus;
  • Aktyviai dalyvauti įmonės renginiuose bei kitose laisvalaikio ir socialinėse veiklose;
  • Darbo užmokestį BRUTO: 1200 – 1400 Eur.

Atlyginimas

1200-1400 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokestis priklauso nuo turimos patirties ir kompetencijų. Bazinis atlyginimas 1200 Eur (neatskaičius mokesčių), su priedais už pasiektus rezultatus gali siekti 1400 Eur (neatskaičius mokesčių).
UAB „MTTC“

UAB „MTTC“

MTTC – mobiliųjų telefonų taisymo ir priežiūros lyderis Baltijos šalyse, didžiausių mobiliųjų telefonų gamintojų techninis partneris.
Mūsų tikslas - padėti kiekvienam džiaugtis veikiančiu išmaniuoju telefonu, laikrodžiu ar planšetiniu kompiuteriu. Centre teikiame visas mobiliųjų telefonų taisymo paslaugas – nuo korpuso keitimo darbų iki sudėtingų mikrokomponentų litavimo operacijų, taip pat konsultuojame mobiliųjų telefonų naudotojus priežiūros klausimais. Baltijos šalyse užimame MTTC užimame daugiau nei 50 % garantinių mobiliųjų telefonų remonto rinkos. Taip pat, dalį mobiliųjų telefonų remonto paslaugų teikiame Švedijos, Austrijos, Danijos, Italijos, Belgijos operatorių klientams ir Europoje padalinį atsidariusiai JAV draudimo kompanijai.
informacija apie UAB „MTTC“
133
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.