Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Dadas"
More about company »

VERSLO KLIENTŲ VADYBININKAS (-ė) / PROJEKTŲ VADOVAS

Kaunas - UAB "Dadas"

Darbo pobūdis

Pardavimų planavimas ir organizavimas;
Naujų klientų paieška;
Ilgalaikių bendradarbiavimo ryšių su klientais užtikrinimas;
Nuolatinė klientų poreikių analizė;
Naujų prekių įvedimas į rinką.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Jūs:
Išsiskiriate savo puikiu bendravimo stiliumi iš aplinkinių tarpo;
Esate orientuoti į rezultatą bei laikotės duoto žodžio;
Pardavimo procesas teikia Jums pasitenkinimą;
Mokate palaikyti ilgalaikius santykius su klientais;
Esate optimistiškas ir siekiate palaikyti draugišką atmosferą kolektyve;
Jūsų išsilavinimas aukštasis ar aukštesnysis;
Turite vairuotojo pažymėjimą;

Mes jums siūlome

Darbą į naujoves bei plėtrą orientuotoje kompanijoje;
Jūsų iniciatyvą vertinančią ir palaikančią vadovybę;
Puikias galimybes užsidirbti, naudojant įmonės suteiktus resursus;
Į ilgalaikę perspektyvą orientuotus darbinius santykius.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų
UAB "Dadas"

UAB "Dadas"

Lietuviško kapitalo medinių padėklų prekybos ir gamybos kompanija, numačiusi ambicingus plėtros tikslus buria energingų ir į tikslą orientuotų specialistų komandą.
Informacija apie UAB "Dadas"
650 €
Vid. atlyginimas bruto
17
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Darius Pabijanskas