Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Narbutas Furniture Company"
More about company »

VERSLO KLIENTŲ VADYBININKAS (-Ė) UŽSIENIO RINKAI

Vilnius - UAB "Narbutas Furniture Company"

Darbo pobūdis

Santykių su esamais verslo klientais palaikymas ir vystymas;
Klientų poreikių išsiaiškinimas ir jų konsultavimas;
Bendradarbiavimas su kitais įmonės padaliniais ruošiant pasiūlymus;
Užsakymų suderinimas ir suvedimas.

Reikalavimai

Ieškome žmogaus, kuris:
Moka anglų ir rusų kalbas (žodžiu ir raštu);
Yra imlus ir nuolat norintis tobulėti;
Yra atidus, kruopštus ir atsakingas;
Turi panašios ar analogiškos darbo patirties;
Išmano logistikos procesus.

Mes jums siūlome

Patirtį sėkmingai veikiančioje tarptautinėje įmonėje;
Profesinius iššūkius ir tobulėjimą;
Draugišką ir energingą darbo atmosferą;
Galimybę savarankiškai organizuoti savo darbą.

Efektyvi specialistų komanda, kurianti ir gaminanti biuro bei kitus visuomeninės paskirties baldus, vartotojų pripažintus ir mėgstamus ne tik visoje Europoje, bet ir už jos ribų. Todėl prie mūsų jungiasi žmonės, mėgstantys bendrauti, norintys tobulėti ir augti kartu su NARBUTAS T – together E – everyone A– achieves M – more! Mes esame atviri naujovėms, atviri naujiems kontaktams ir partneriams, su kuriais bendradarbiaudami kartu plėtojame įmonės veiklą.
Apie mus skaitykite: www.narbutas.lt/
Apie mus žiūrėkite:
Informacija apie UAB "Narbutas Furniture Company"
1327 €
Vid. atlyginimas bruto
(48% didesnis už LT vidurkį)
857
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Gintaras Zdanys