Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Credo Partners“
More about company »

Verslo klientų vadybininkas

Kaunas - UAB „Credo Partners“

Darbo pobūdis

  • bendrausite su B2B klientais telefonu;
  • organizuosite susitikimus;
  • dirbsite su informacinėmis duomenų bazėmis;

Reikalavimai

  • vadybininko darbo patirtis
  • nepriekaištingi bendravimo įgūdžiai žodžiu ir raštu;
  • puikus darbas kompiuteriu (MS Office: Word, Excel, Outlook, Internet Explorer ir kt.);
  • gebėjimas kontroliuoti pokalbį, operatyviai priimti sprendimus.
  • siūlomas darbas – 6 val. per dieną, darbo dienomis.
privalumas: sėkminga patirtis pardavimuose verslo klient

Mes jums siūlome

  • vertingą patirtį su vienu iš lyderiaujančių kontaktų centrų rinkoje;
  • neturinčius patirties apmokome;
  • jaunatvišką ir profesionalų kolektyvą.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

"Credo Partners" nuo 2006 m. sėkmingai teikia kontaktų centro paslaugas, pateisindama klientų lūkesčius. Klientas – mūsų prioritetas, todėl kartu su profesionalia ir entuziastinga vadovų ir vadybininkų komanda kiekviename procese siekiame prisidėti prie kliento sėkmės ir gerų veiklos rezultatų. Mūsų nuolatiniai klientai – telekomunikacijų, finansų, pardavimo ir kitų verslo sektorių lyderiai tai patvirtina ilgalaike ir lojalia partneryste. "Credo Partners" dirba su naujausiais vadybiniais ir telefonijos sprendimais, kurie atveria galimybes koncentruotis ne į procesą, o į rezultatą.