Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
UAB „TELE2“
More about company »

Verslo klientų vadybininkas (telefonu)

1150-2300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Vilnius - UAB „TELE2“

Labas!

Šiuo metu ieškome Verslo klientų vadybininko (telefonu), kuris dirbtų su "Tele2" esamais verslo klientais. Prisijungsi į itin ambicingą ir veržlią pardavėjų komandą, su kuria kiekvieną dieną sieksi aukščiausių rezultatų. Esi gavęs komplimentą iš klientų, kad su Tavimi gera dirbti? – come on board!

Būsi atsakingas už:
 • verslo klientų konsultavimą dėl jiems tinkamiausių telekomunikacijų sprendimų ir produktų;
 • pardavimus telefonu esamiems "Tele2" verslo klientams;
 • informacijos analizę ir fiksavimą klientų duomenų bazėse;
 • greitą ir tinkamą techninių pardavimo procedūrų atlikimą sistemose;
 • asmeninių ir komandinių tikslų (pardavimų, klientų pasitenkinimo) pasiekimą.

Kartu su kiečiausio pardavėjo statusu įgausi ir puikų verslo procesų supratimą, išmanysi technologinius procesus, gebėsi įžvelgti ir pasiūlyti sprendimus.

Tikimės, kad Tu:

 • turi pardavimų telefonu patirties, Tau tai patinka ir sekasi;
 • domiesi telekomunikacijų rinka ir technologijomis;
 • esi orientuotatas į ilgalaikių ryšių su klientais išlaikymą;
 • turi patirties dirbant su valstybinio sektoriaus įmonėmis (privalumas);
 • esi veržlus ir ambicingas žmogus - visada sieki viršyti iškeltus tikslus;
 • puikiai bendrauji žodžiu ir raštu lietuvių kalba;
 • moki rusų kalbą (privalumas)


Kodėl "Tele2"?

KOMANDA, KURI DRĮSTA
Čia nėra griežtos hierarchijos. Esame viena didelė komanda, kuri sprendimus priima greitai ir lanksčiai. Turime erdvę ir išteklių ambicingiems tikslams įgyvendinti. Eksperimentuoti. Nes tik taip beprotiškos idėjos gali tapti realybe: „Tele2“ namas – skristi, 4G internetas vežti automobilį ar suskambėti muzikos garsais. Mus vadina inovacijų lyderiais. Bet į priekį mus veda ne titulai. Tiesiog esame laisvi išdrįsti.

VIETA, KURI IŠLAISVINA
Čia Tavimi pasitiki. Ir tiki, kad sumaniai pasitelkdamas technologijas pats atrasi Tau reikalingą pusiausvyrą tarp darbo ir gyvenimo. Tiksliau, tarp gyvenimo ir darbo. O įgyta laisvė skatina kiekvieną kartą siekti daugiau, nei iš Tavęs tikimasi. Todėl čia negauname atlyginimo. Mes jį užsidirbame. Komanda išliekame net ir po darbo – kartu sportuojame, keliaujame, švenčiame, darome gerus darbus. Nieko keista, kad ir savo draugams rekomenduojame prisijungti prie „Tele2“ šeimos.

KULTŪRA, KURI AUGINA
Esi pats atsakingas už tai, ką ir kaip šiandien nuveiksi, kad „Tele2“ augtų. Mokymosi tempas greitas. Tikslai ambicingi. Bet jei jautiesi tarsi įmestas į vandenį, neapsigauk. Visada yra šalia komanda, kuri padės, jei tik reikės. Bet kol kas – spręsk pats. Tai „Tele2“ būdas auginti tavo talentą ir leisti jam atsiskleisti. Nepraleisk savo šanso!

Atlyginimas

1150-2300 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Bazinis atlyginimas - nuo 1150 Eur, su priedais siekia 2300 Eur ir daugiau (neatskaičius mokesčių). Atlyginimo dydis nėra ribojamas, priklauso nuo pasiektų rezultatų.

UAB „TELE2“

Pamiršk, ką žinojai apie mus, nes tai buvo vakar. Pokyčiai ir iššūkiai yra užkoduoti mūsų DNR, nes tik mąstydamas kaip Nr. 1 gali tapti Nr. 1. Mes nuolat keičiame dalykus ir keičiamės patys. Tam reikia drąsos. Tam reikia lankstumo. Atkaklumo veikti. Ir atvirumo. Atrasti, suprasti, priimti. Tam reikia darbo aplinkos, kur turėtum teisę klysti. Išmokti. Bandyti iš naujo. Bet svarbiausia, tam reikia talentingų žmonių. Tokių, kaip tu? ​
Informacija apie UAB „TELE2“
3385 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
157
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1802 €
25% uždirba 1802-2755 €
25% uždirba 2755-4054 €
25% uždirba nuo 4054 €
Vadovas: Petras Masiulis

Other company job ads:

All ads of this company (10) »