UAB „We deliver“

VERSLO KLIENTŲ VADYBININKŲ KLAIPĖDOJE

Klaipėda - UAB „We deliver“

Darbo pobūdis

Dirbsite su perspektyviausiais ir efektyviausiais internetinės rinkodaros produktais, tokiais, kaip Google AdWords, YouTube ads, Facebook ads, SEO ir verslo vietos paieškos valdymo platforma LEXT.

  • Internetinės reklamos paslaugų pristatymas ir aktyvus pardavimas telefonu bei susitikimų metu;
  • Klientų poreikių analizavimas;
  • Derybos su klientais, užsakymų ir sutarčių rengimas;
  • Reklaminių kampanijų strategijų sudarymas;
  • Užsakymų administravimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Stipri orientacija į rezultatą, savarankiškumas, pozityvumas, noras dirbti ir užsidirbti;
  • Interneto reklamos rinkos išmanymas;
  • Ryžtingumas ir gebėjimas greitai priimti sprendimus;
  • Platus akiratis, gyvenimiška patirtis;
  • Darbo patirtis pardavimo srityje būtų privalumas.

Mes Tau siūlome

  • Aktyvų darbą jaunatviškame ir draugiškame kolektyve;
  • Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Realias karjeros galimybes tarptautinėje bendrovėje;
  • Profesionalius mokymus;
  • Išsamią verslo klientų duomenų bazę;
  • Motyvuojantį atlyginimą, susidedantį iš fiksuotos dalies ir priedų;
  • Visas socialines garantijas, geras darbo sąlygas, standartinį darbo grafiką ir papildomą motyvacinę sistemą už pasiektus rezultatus.

Kita informacija:
  • Ieškai perspektyvaus darbo? Tiki, kad esi geras pardavimo specialistas? Esi imlus naujovėms, atkaklus, ambicingas ir energingas? Jei taip, mes tavęs laukiame!
  • Jei šiuo metu studijuoji nuolatiniu būdu, lauksime tavęs kai sėkmingai pabaigsi studijas.

Taip gyvena UAB „FCR MEDIA“ kolektyvas:

informacija apie UAB „We deliver“
2650 €
Vid. atlyginimas bruto
(74% didesnis už LT vidurkį)
40
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1577 €
25% uždirba 1577-2431 €
25% uždirba 2431-3197 €
25% uždirba nuo 3197 €