Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Verslo kūrimo specialistas (ė)

300-400 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „ORIFLAME KOSMETIKA“

Darbo pobūdis

Sveiki! 🖐
Esame komanda dirbanti internetu, ieškau norinčių prie mūsų prisijungti! Laisvas darbo grafikas, gali būti papildomas arba pagrindinis pajamų šaltinis.
Darbas būtų internetinėje parduotuvėje tinklinio marketingo pagrindu.
Svarbiausia turėti 3-4h. Laisvo laiko kuriuo metu turėtume galimybę prisėsti prie kompiuterio ar mobilaus telrfono.

Reikalavimai

Tai tinka Tau, jei:
✅ Jei turi 18 metų.
✅ Esi kūrybinga(s) ir nebijai iššūkių.
✅ Ieškai darbo iš namų ar darbo derinamo su kitomis veiklomis.
✅ Lengvai randi kalbą su nepažįstamaisiais.
Patirtis nėra būtina, visko išmokiname.

Mes jums siūlome

✔️Įdomų ir draugišką kolektyvą.
✅ Darbą iš betkurio Lietuvos vietos.
✔️Atlyginimą priklausantį nuo jūsų įdėtų pastangų.
✅ Nemokamas keliones po įvairias pasaulio šalis.
✅ Gauti papildomą nuolaidą įmonės prekėms įsigyti.

Atlyginimas

300-400 €/mėn. į rankas
CVB client

UAB „ORIFLAME KOSMETIKA“

Kompaniją "Oriflame" 1967 m. Švedijoje įkurė broliai Jonas ir Robert af Jochnick ir jų draugas Bengt Hellsten. Šiandien "Oriflame" yra tarptautinis kosmetikos koncernas, turintis atstovybes daugiau nei 62 šalyse. Natūralios kosmetikos mėgėjai yra apie 3,6 milijonai konsultantų visame pasaulyje, kurių pardavimai siekia 1,5 milijardus eurų per metus.
"Oriflame" verslo galimybės – geriausi tiesioginės prekybos pasiūlymai tiems, kas svajoja apie dideles pajamas ir nori pradėti kelionę į savo svajonę, naudodami unikalią verslo koncepciją "Uždirbk šiandien ir išpildyk svajones rytojTM".
Humaniškas požiūris į gamtą ir žmones yra kompanijos korporatyvinės politikos dalis. Būdama viena iš Tarptautinio vaikų fondo įkūrėjų, "Oriflame" teikia paramą. Kompanijos akcijomis prekiaujama vertybinių popierių biržoje OMX Nordic Exchange.
Informacija apie UAB „ORIFLAME KOSMETIKA“
2675 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
11
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Irina Tikhonova