Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
ECOSERVICE grupė

Verslo operacijų vadovas (-ė)

Nuo 2500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - ECOSERVICE grupė

Darbo pobūdis

  • Efektyvus tiekimo bei gaminių/paslaugų pardavimų procesų įgyvendinimas bei valdymas ir tam reikalingos infrastruktūros sukūrimas;
  • Bendradarbiavimo ir pasitikėjimu pagrįstų santykių su vidine pardavimų komanda, logistika, klientais ir tiekėjais sukūrimas, ieškant geriausių sprendimų visoms šalis;
  • Sklandžios komunikacijos tarp skyrių užtikrinimas, problemų sprendimas;
  • Nuolatinė procesų gerinimo galimybių paieška, pokyčių įgyvendinimas;
  • Ilgalaikių veiklos vystymo, infrastruktūros atnaujinimo planų rengimas bei įgyvendinimas;
  • Tikslų nustatymas, esminių veiklos rodiklių identifikavimas ir jų vykdymo kontrolė;
  • Veiklos biudžeto rengimas ir įgyvendinimo užtikrinimas;
  • Savaitinių, mėnesinių, metinių veiklos ataskaitų teikimas;
  • Komandos narių ugdymas bei motyvavimas;
  • Gilinimasis į verslo valdymo sistemą ir užtikrinimas, kad visos operacijos sistemoje būtų vykdomos ir apskaitomos laiku.

Reikalavimai

  • Pokyčiai - gyvenimo kredo;
  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas;
  • Procesų optimizavimo bei vystymo patirtis (gamybinėje įmonėje būtų privalumas);
  • Procesų tobulinimo ir projektų valdymo metodikų ir įrankių išmanymas;
  • Analitinis mąstymas, puikūs veiklos planavimo ir valdymo įgūdžiai, orientacija į rezultatą;
  • Puikūs komunikavimo įgūdžiai;
  • Gebėjimas įsigilinti į detales;
  • Darbo su verslo valdymo/apskaitos sistema patirtis.

Mes jums siūlome

  • Aukščiausių vadovų pareigybės lygį atitinkantį darbo užmokestį, priklausantį nuo kompetencijos;
  • Įdomų ir dinamišką darbą ambicingoje bendrovės vadovų komandoje;
  • Plačias atsakomybės ribas ir galimybę realizuoti savo idėjas;
  • Profesionalių iššūkių kupiną kasdienybę.

UAB "Ecoservice" privatumo pranešimas: ecoservice.lt/privatumo-pranesimas/

Atlyginimas

Nuo 2500 €/mėn. į rankas

Esame Lietuvoje lyderiaujanti atliekų tvarkymo įmonių grupė, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, rūšiavimu, perdirbimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą.

Veikiame daugiau nei 30 proc. Lietuvos teritorijos, turime 4 gamybos / rūšiavimo bazes Lietuvoje. Mūsų komandą sudaro daugiau nei 850 įvairių specializacijų darbuotojų.
informacija apie ECOSERVICE grupė
1646 €
Vid. atlyginimas bruto
(8% didesnis už LT vidurkį)
375
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 769 €
25% uždirba 769-1177 €
25% uždirba 1177-1777 €
25% uždirba nuo 1777 €