Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Galimybių Arsenalas“
More about company »

Verslo paslaugų pardavimų vadybininkas

Vilnius - UAB „Galimybių Arsenalas“

Darbo pobūdis

  • Reklamos kampanijų kūrimas ir efektyvinimas;
  • Internetinės reklamos pardavimas telefonu;
  • Naujų klientų paieška;
  • Bendravimas su esamais klientais;
  • Derybos telefonu, susitikimų metu ir el. paštu;
  • Sutarčių sudarymas.

Reikalavimai

  • Derybiniai įgūdžiai;
  • Pardavimų patirtis;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Mokėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas (privalumas);
  • Entuziazmas, energingumas ir optimizmas bei motyvacija pateisinti kliento lūkesčius.

Mes jums siūlome

  • Įdomų, perspektyvų darbą, augančioje įmonėje;
  • Patrauklų atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų;
  • Asmenines motyvacijas;
  • Mokymus, galimybę tobulėti ir išreikšti save;
  • Darbą draugiškame kolektyve.

"Galimybių Arsenalas" klientas - UAB „Rekvizitai“ – įmonė klientams siūlanti integruotos komunikacijos paslaugas internete, kurianti teigiamus santykius tarp užsakovo organizacijos bei jai svarbių tikslinių auditorijų – klientų, darbuotojų, akcininkų, investuotojų, verslo partnerių, vartotojų, valstybės institucijų, bankų, žiniasklaidos, vietos bendruomenių ar kitų visuomenės atstovų.