Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Manpower Lit“

Verslo plėtros vadovas,-ė

3000-3500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Klaipėda - UAB „Manpower Lit“

Pagrindinės atsakomybės:

  • Būti pavyzdžiu komandai, vykdant šias užduotis:

o Įmonės ir jos strategijos plėtojimas;
o Kompanijos pozicijų Lietuvos rinkoje stiprinimas;
o Pardavimų skatinimas (aktyvus pardavimų vykdymas savarankiškai ir kartu su komanda);
o Tiesioginis bendravimas, santykių palaikymas su svarbiausiais klientais;
o Pardaviminių tikslų įgyvendinimo analizė ir korekcijų iniciavimas, esant poreikiui.

  • Vadovavimo užduotys:

o Nedidelės komandos valdymas;
o Ataskaitų teikimas tiesioginiam vadovui bei kitiems aukščiausiojo lygio vadovams pagal poreikį ir sritį;
o Glaudus bendravimas ir bendradarbiavimas su kitais įmonės padaliniais užsienyje apie strategiją, procedūras bei kitus strategiškai svarbius klausimus;
o Galimos kitos vadovavimo užduotys.

Reikalavimai:

  • Krovinių ekspedijavimo jūros bei oro keliu patirtis ir žinios, komercinis išmanymas ir patirtis vykdant pardavimus (darbo patirtis logistikos paslaugas teikiančioje įmonėje - būtina!);
  • 5-10 metų patirtis logistikos srityje, lyderystės patirtis;
  • Verslo plėtojimo patirtis dirbant tarptautinėje darbo rinkoje;
  • Puikūs derybiniai įgūdžiai, sėkmingų naujų projektų, naujų rinkų įsisavinimo patirtis;
  • Gebėjimas ir noras didinti pajamas generuojant naujus klientus;
  • Puikūs lyderystės įgūdžiai;
  • Komunikabilumas, orientacija į rezultatą;
  • Puikios anglų kalbos žinios - būtinos.

Įmonė siūlo:

  • 3000-3500 Eur bruto užmokestį;
  • Galimybė pasiekti savo karjeros tikslus ir tapti generaliniu direktoriumi;
  • Patraukli darbo vieta, suteikiamas įmonės automobilis ir stovėjimo vieta.

Susidomėjai? Siųsk savo CV paspaudęs,-usi aktyvią nuorodą/mygtyką. Jei turi papildomų klausimų, kreipkis:

Atlyginimas

3000-3500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

„Manpower“ klientas yra Skandinaviško kapitalo logistikos įmonė, turinti biurus daugiau nei 20-yje Europos šalių. Įmonė siūlo platų krovinių gabenimo sprendimų asortimentą jūra, keliais ir oru. Greitis, lankstumas ir inovatyvumas yra tos savybės, kurios suteikia jiems pranašumą dinamiškoje logistikos rinkoje. Manpower klientai yra įsteigę biurą Klaipėdoje ir ieško verslo plėtros vadovo, kuris padidintų veiklos rezultatus šioje strategiškai svarbioje rinkoje.