Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
MB „Eksporto atradimai“

Verslo plėtros vadovas

1200-4000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - MB „Eksporto atradimai“

Darbo pobūdis

  • Mes auginame Lietuvos verslą, atnešdami užsienio užsakymus čia. Kviečiame būti to dalimi!
  • Bendrauti su Lietuvos įmonėmis, parduoti Export Discovery paslaugas
  • Analizuoti Lietuvos įmonių veiklą, aptarti jų galimybes eksportuoti
  • Ruošti eksporto strategiją naujiems klientams

Reikalavimai

  • Labai geras verslo procesų išmanymas
  • Labai geras pardavimų išmanymas
  • Komunikabilumas
  • Gebėjimas efektyviai bendrauti ir derėtis su įmonių savininkais ir aukščiausio lygio vadovais

Mes jums siūlome

  • Turime aiškią sistemą ką norime pasiekti ir kaip tai padaryti
  • Nuolatiniai mokymai
  • Labai stipriai auganti įmonė su didelėm ambicijom ir perspektyva
  • Super kolektyvas

Atlyginimas

1200-4000 €/mėn. į rankas

Export Discovery - eksporto konsultacijų ir klientų paieškos užsienyje profesionalai. Įmonė sėkmingai vykdo projektus su Lietuvos įmonėmis, padeda joms plėsti eksporto pardavimus.
informacija apie MB „Eksporto atradimai“
8
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2020 m.