UAB „TURBOOST“

Verslo plėtros vadovas

700-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „TURBOOST“

Darbo pobūdis

PAGRINDINĖS ATSAKOMYBĖS SRITYS
Kaip pardavimo vadybininkas atliksite svarbų vaidmenį kuriant tvirtus ryšius B2B segmente. Jūs būsite atsakingi už mūsų pardavimų skatinimą Lietuvos rinkoje.
Čia jūs:
Prisidėsite prie rinkos tyrimų, įskaitant rinkos potencialo nustatymą ir augimo galimybių paiešką;
Užmegzsite ir palaikysite ilgalaikius ryšius su naujais ir esamais klientais palaikydami kasdienius ryšius, dažnai lankydamiesi.
Ruošite komercinius pasiūlymus ir užtikrinkite, kad sutartys pasiektų priskirtus pardavimo tikslus;
Bendradarbiausite su techninės pagalbos skyriumi ir gaminių specialistais, kad patenkintumėte klientų reikalavimus.

Reikalavimai darbuotojui

BŪTINOS PATIRTIS, ĮGŪDŽIAI IR ASMENINĖS KOKYBĖS
Patirties ir gebėjimo palaikyti tiesioginį ryšį su klientu
Organizuotas ir į rezultatus orientuotas požiūris, iššūkiais grindžiama asmenybė,
Kruopštumo ir atsakingumo, savalaikiškumo,

Įmonė siūlo

Ko galite tikėtis iš mūsų:
darbo sutarties
aiškių atlyginimo sąlygų, motyvuojančios atlyginimų sistemos
lankstų darbo grafiką ir galimybę dirbti iš namų.

Atlyginimas

700-1500 €/mėn. į rankas

Įmonė TurboOST turbokompresorių pardavimo ir remonto rinkoje dirba nuo 1997 metų ir yra oficiali gamintojų Garrett, Mitsubishi, IHI, BorgWarner produkcijos platintoja. Mūsų įmonė plėtoja tris pagrindines darbų kryptis – tai naujų turbokompresorių pardavimas, turbokompresorių remontas, automobilių su turboįpūtimu remontas. Taipogi musu autoservisas užsiima stabdžių sistemos remontu, duslintuvų remontu, pakabos, važiuoklės remontu.
Dabar mes ieškome ambicingo pardavėjo, kuris prisijungtų prie mūsų komandos!
informacija apie UAB „TURBOOST“
628 €
Vid. atlyginimas bruto
12
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2019 m.