Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „DIVERUS“

Verslo plėtros vadybininkas (Baltijos regionas)

Nuo 1700 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „DIVERUS“

Darbo pobūdis

Diverus pradeda vystyti Lietuvos ir Baltijos regiono rinką, tad kviečiame prisijungti vadybininką, kuris turi ambicijų ir patirties vystant naujas rinkas.

  • Medienos pardavimas Lietuvos B2B rinkoje;
  • Klientų poreikių analizė;
  • Baltijos regiono rinkų plėtra;
  • Verslo santykių su esamais klientais palaikymas ir vystymas;
  • Naujų klientų paieška ir atvedimas nuo „šalto" skambučio iki pardavimo;
  • Derybų vedimas, komercinių pasiūlymų ir sutarčių rengimas;
  • Reikalingų dokumentų (sutarčių, ataskaitų, sąskaitų) ruošimas, administravimas, priežiūra;

Reikalavimai

  • Jeigu aiškiai žinai, kad pardavimai - tavo sritis;
  • Esi tikslo ir rezultatų žmogus, ir tavo savybės - energija, pozityvumas, atkaklumas, atsparumas stresinėms situacijoms, ambicingumas pasiekti dar daugiau;
  • Aktyvių pardavimų patirtis + 4 metai;
  • Labai geri derybų įgūdžiai;
  • Geri rusų k. ir anglų k. įgūdžiai;
  • Galimybė vykti į komandiruotes;

Mes jums siūlome

  • Karjeros galimybes – kompanija skatina nuolatinį augimą ir tobulėjimą;
  • Dinamišką ir įvairiapusį darbą sėkmingai veikiančioje įmonėje;
  • Darbo patirtį ir bei kvalifikaciją atitinkanti atlygį;
  • Draugišką bei profesionalių kolegų komandą;
  • Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

Nuo 1700 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlygio dydis priklauso nuo turimos patirties bei bonusai nuo pasiektų rezultatų

DIVERUS - Jūsų medienos partneris. Esame lyderiaujanti medienos prekybos, sėkmingai veikianti eksporto-importo įmonė. Dalijamės nuo 2004 metų sukaupta patirtimi ir siūlome geriausius sprendimus ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje – tiekiame spygliuočių, kietmedžio, pjautinę bei apvalią sertifikuotą medieną. Aukščiausius rezultatus pasiekti padeda profesionali komanda, socialiai atsakinga įmonės politika, puikiai išvystytos ir optimizuotos logistikos schemos bei griežta kokybės kontrolė. Visa tai leidžia patenkinti skirtingus klientų poreikius įvairiose pasaulio šalyse, medieną pristatant sausumos ir jūros transportu.
informacija apie UAB „DIVERUS“
1582 €
Vid. atlyginimas bruto
(4% didesnis už LT vidurkį)
43
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1181 €
25% uždirba 1181-1293 €
25% uždirba 1293-2035 €
25% uždirba nuo 2035 €