Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „AUTOVESTA“

Verslo plėtros vadybininkas (-ė)

1500-2000 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „AUTOVESTA“

Darbo pobūdis

Jei esate veržlus(i) ir atkaklus(i), turite vidinę motyvaciją, esate orientuotas (a) į tikslą bei kokybę, turite puikius bendravimo bei derybų įgūdžius ir mėgstate plėsti klientų ratą - kviečiame prisijungti prie mūsų komandos!

Būsite atsakingas (-a) už bendravimą su esamais įmonės klientais, kursite ir plėtosite naujus santykius;
Savarankiškai ir tuo pačiu komandos padedami (-a) palaikysite verslo santykius su klientais;
Stebėsite besikeičiančios rinkos tendencijas;
Koordinuosite pavaldžių darbuotojų veiklą;
Analizuosite potencialių klientų poreikius, teiksite informaciją apie įmonės teikiamas paslaugas bei dalyvausite derybose;
Atstovausite įmonę parduodant įmonės paslaugas;

Reikalavimai darbuotojui

Tikimės kad:
Puikiai mokate anglų, rusų kalbą.
Turite:
  • bent 3 m. B2B darbo patirties verslo plėtroje;
  • gerus organizavimo ir laiko planavimo įgūdžius,
  • gebėjimą paskirstyti prioritetus;
  • derybinius gebėjimus,
  • atsparumą stresui,
  • gebėjimą vadovauti komandai.
  • praktinius kompiuterinio raštingumo įgūdžius;
Esate veržlus (-i), aktyviai bendraujantis (-i), gebantis (-i) spręsti konfliktines situacijas ir nebijantis iššūkių;
Esate motyvuotas (-a) siekti geriausių rezultatų;

Įdomų, azartišką darbą profesionaliame ir draugiškame kolektyve;
Geras darbo sąlygas sparčiai augančioje įmonėje;
Konkurencingą atlyginimą ir priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų;
Galimybę realizuoti save bei tobulėti;

Atlyginimas

1500-2000 €/mėn. į rankas
Papildomai taikoma bonusinė atlygio sistema už pasiektus rezultatus.

AUTOVESTA - tai jauna ir dinamiškai besiplečianti transporto paslaugų kompanija, teikianti tarptautinių krovinių pervežimo ir logistikos paslaugas.
Savo veiklą pradėjusi 2006 m. įmonė per veiklos laikotarpį sėkmingai dirbo Baltijos šalių regione, bei vykdė plėtros planus. Per keletą stabilios ir nuoseklios veiklos metų įmonė pasiekė tarptautinį partnerių pripažinimą Europoje bei tapo patikimu partneriu transporto paslaugų rinkoje
informacija apie UAB „AUTOVESTA“
2196 €
Vid. atlyginimas bruto
(44% didesnis už LT vidurkį)
176
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1732 €
25% uždirba 1732-2020 €
25% uždirba 2020-2457 €
25% uždirba nuo 2457 €