Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Artilux NMF“

Verslo plėtros vadybininkas (-ė)

2500-2800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Šiauliai, Radviliškis, Joniškis - UAB „Artilux NMF“

Darbo pobūdis

  • Santykių su potencialiais B2B klientais Europoje užmezgimas, palaikymas ir vystymas
  • Įmonės teikiamų paslaugų pristatymas
  • Naujų produktų pardavimo kanalų paieška
  • Rinkos tyrimai, konkurentų analizė ir augimo galimybių paieška

Reikalavimai darbuotojui

  • Esi motyvuotas iššūkiams, organizuotas, turi puikius komunikacinius įgūdžius
  • Moki dirbti savarankiškai, bet mielai bendradarbiauji su komanda
  • Puikios anglų kalbos žinios
  • Nori dirbti ir užsidirbti

Įmonė siūlo

  • Įdomų, atsakingą ir dinamišką darbą sėkmingoje įmonėje
  • Profesinio augimo ir karjeros galimybes
  • Jaukią darbo vietą ofise pačiame Kauno centre
  • Kompetenciją atitinkantį atlyginimą ir priedus už darbo rezultatus

Nekantriai lauksime Tavo CV.
Kylant klausimams, mielai atsakysime telefonu

Atlyginimas

2500-2800 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Detalus atlyginimas aptariamas pokalbio metu.

Artilux NMF yra Švedijos–Lietuvos įmonė, veikianti Šiauliuose. Gaminame išmaniuosius prietaisus, elektros kirtiklius, buities prietaisus, LED šviestuvus, elektronikos komponentus, metalo gaminius nuo lakštinio metalo apdirbimo iki stambiagabaričių gaminių. Mūsų klientai yra tokios globalios bendrovės kaip Bosch, Osram, ABB, General electric ir kitos. Savo veikloje remiamės LEAN ir TOC principais, automatizacija ir skaitmenizacija, daug dėmesio skiriame tyrimų ir produktų vystymo kryptims.