Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Ivėjas“
More about company »

Verslo plėtros vadybininkas (-ė)

Vilnius - UAB „Ivėjas“

Darbo pobūdis

Ieškome komandos nario/(-ės) kuris įneštų naujų idėjų į mūsų pardavimų procesus bei padėtų surasti įdomių projektų mūsų programuotojų komandai.

Jūsų užduotys bus:
  • Naujų klientų paiešką užsienyje ir Lietuvoje
  • Bendravimas su esamais klientais
  • Klientų poreikių analizė, informacijos apie paslaugas teikimas
  • Komercinių pasiūlymų ruošimas
  • Užsakymų vykdymo koordinavimas
  • Naujų alternatyvių pardavimo būdų paieška

Reikalavimai

  • Gebėjimas laisvai bendrauti Anglų kalba žodžiu bei raštu
  • Aukštasis išsilavinimas arba studijos aukštojoje mokykloje, universitete (verslo vadyba, marketingas, žmogiškieji ištekliai)
  • Gerai išvystyti organizaciniai, laiko planavimo įgūdžiai
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai ir prisiimti atsakomybę

Naudingi įgūdžiai/patirtis:
  • Sėkminga B2B pardavimų darbo patirtis
  • IT paslaugų pardavimo patirtis
  • Kitų užsienio kalbų žinios

Įmonė siūlo

  • Ofisą su geru susisiekimu
  • Nemokamą kavą ir arbatą darbo metu
  • Lanksčias darbo valandas
  • Galimybę dirbti iš namų
  • Stabilų atlyginimą ir premijas

Ivėjas yra Vilniuje dirbanti IT komanda, kuri kuria internetinius įrankius ir mobiliąsias programėles Lietuvos ir Europos rinkai.

Didžiąją dalį savo patirties sukaupėme kurdami internetinius sprendimus Vokietijoje. Šioje šalyje veikia turizmo ir pardavimų sričių sprendimai, prie kurių dirbome mes. Taip pat kūrėme vidinius eBay Germany įrankius jų darbo optimizavimui.

Mūsų pagrindinė darbo sritis yra integruotų internetinių sistemų ir mobiliųjų aplikacijų kūrimas naudojant Node.js kalbų paketus. Mūsų komanda yra oficialus Meteor.js karkaso partneris ir paslaugų teikėjas Lietuvoje.
Informacija apie UAB „Ivėjas“
1432 €
Vid. atlyginimas bruto
(60% didesnis už LT vidurkį)
9
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Kristijonas Sendrauskas