Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Higso bozonas“

Verslo procesų administratorės (-iaus)

600-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Higso bozonas“

Darbo pobūdis

Ieškome naujų komandos narių, kurie prisijungtų prie sparčiai besiplečiančio kolektyvo. Jeigu esate iniciatyvus ir ambicingas, turite daug idėjų ir nebijote jas įgyvendinti, – susisiekite su mumis.

  • Administruoti įmonių verslo procesus
  • Bendrauti su klientų darbuotojais
  • Sisteminti kasdienines klientų problemas ir užtikrinti jų sprendimą
  • Susisiekti su naujais potencialiais klientais
  • Dalyvauti informacinių technologijų sistemų vystyme
  • Inicijuoti procesų automatizavimus ir užtikrinti jų įgyvendinimą

Reikalavimai

Mes jums siūlome

  • Lankstų darbo grafiką
  • Kūrybinę laisvę pritaikyti savo idėjas
  • Motyvaciją dirbti ir matyti darbo rezultatą
  • Kompetenciją ir idėjų skaičių atitinkantį darbo užmokestį

Atlyginimas

600-1000 €/mėn. į rankas

Higso bozonas teikia plataus spektro verslo administravimo paslaugas mažoms ir vidutinio dydžio Lietuvos įmonėms įvairiose veiklos srityse.

Parašykite mums trumpą motyvacinį laišką apibūdindami kokius projektus programuojate (ar jau esate suprogramavę per savo karjerą) ir rezervuokitės laiką pas mus susitikimui.
Laukiame Jūsų!
informacija apie UAB „Higso bozonas“
1878 €
Vid. atlyginimas bruto
(23% didesnis už LT vidurkį)
12
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2020 m.