Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
ACME įmonių grupė

VERSLO PROCESŲ KOORDINATORIUS(-Ė)

Nuo 1800 €/mėn. Į rankas
Online interview
Kaunas - ACME įmonių grupė

Siūlomas darbo pobūdis ir atsakomybės:

  • įmonės vidinių procesų analizė, kūrimas ir nuolatinis tobulinimas;
  • dalyvavimas IT projektuose, standartizuojant ir aprašant įmonės procesus;
  • pokyčių procesuose įgyvendinimas pagal Lean/SixSimga principus;
  • bendravimas ir bendradarbiavimas su kitų padalinių darbuotojais, siekiant užtikrinti sėkmingą pokyčių veikimą;
  • pagalba padaliniams išsigryninant ir atnaujinant savo veiklos rodiklius.

Pagrindiniai patirties ir kompetencijų reikalavimai:

  • aukštasis išsilavinimas vadybos/inžinerinėje srityje;
  • procesų analizės, kūrimo ir tobulinimo patirtis (ne mažiau nei 3 metai – didelis privalumas);
  • Lean/SixSigma metodologijos išmanymas;
  • puikūs komunikaciniai įgūdžiais;
  • gebėjimas analizuoti ir sisteminti informaciją, ją tiksliai ir -aiškiai pateikti auditorijai;
  • gebėjimas savarankiškai veikti ir priiminėti sprendimus;
  • geri laiko planavimo ir veiklos koordinavimo įgūdžiai;

Prisijungęs(-usi) prie ACC Distribution ir ACME Grupės atrasi:

  • įdomų darbą dinamiškame ir augančiame versle;
  • ambicingas užduotis ir komandą;
  • atvirą ir neformalią bendravimo kultūrą;
  • kompetenciją atitinkantį darbo užmokestį;
  • lanksčias darbo sąlygas ir laisvę veikti;
  • savirealizacijos ir profesinio augimo galimybes įmonių grupės viduje;
  • įvairias iniciatyvas ir vidinius renginius;
  • galimybę dalyvauti vidiniuose įmonės projektuose: --ACMErship akademijoje, ACME CUP, Mentorystės programoje.

Atlyginimas

Nuo 1800 €/mėn. į rankas

UAB „ACC Distribution" - viena didžiausių ir sparčiausiai augančių didmeninės prekybos bendrovių Baltijos šalyse, prekiaujanti elektronikos įrenginiais.

Bendrovė atstovauja daugiau nei 200 informacinių technologijų, kompiuterinės technikos, programinės įrangos, garso, vaizdo ir fotografijos, kompiuterinių žaidimų bei buitinės technikos tiekėjų ir prekinių ženklų, tarp kurių tokie vardai kaip Dell, Lenovo, Asus, Acer, Microsoft, LG, Samsung ir kiti.

UAB „ACC Distribution" ir jai priklausančiose bendrovėse dirba apie 180 darbuotojų, kurie aptarnauja daugiau kaip 4000 klientų Baltijos šalyse.

UAB „ACME Grupė“ – tai technologinius sprendimus bei produktus kurianti, gaminanti ir platinanti lietuviško kapitalo įmonių grupė, įkurta 1993 m. „ACME Grupė“ vienija įmones: „ACC Distribution“, „AVAD Baltic“, „ACME Film“, „Servisa ICT“, „Drąseikių karjeras“ ir kitas.
Grupei priklausančios įmonės užsiima elektronikos ir buitinės elektronikos platinimu bei remontu, taip pat filmų platinimu ir nišinių produktų gamyba. Grupę sudaro daugiau nei 30 įmonių, dirba virš 450 darbuotojų.

Susipažinkite su UAB "ACME grupė" privatumo politika:

Taip pat susipažinkite su mūsų biuro erdvėmis ir jose vykstančiu gyvenimu: