UAB „Simplika“

Verslo sistemų analitikas (-ė)

2500-3300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Simplika“

Darbo pobūdis:

» Klientų verslo procesų ir poreikių analizė;
» Reikalavimų surinkimas ir specifikacijų rengimas;
» Sklanduss bendravimas ir bendradarbiavimas su klientais bei projektų komanda;
» Projekto komandos ir klientų konsultavimas.

Reikalavimai:

» Bent 2 metų darbo patirtis finansinių, ERP sistemų kūrime ir vystyme;
» Patirtis dirbant su verslo sistemomis/analizėmis;
» Patirtis naudojant UML modeliavimo ir specifikacijų kūrimo įrankį;
» Geros anglų kalbos žinios (raštu ir žodžiu);
» Rusų kalbos žinios būtų privalumas;
» Sveikatos draudimo srities išmanymas būtų privalumas.

Mes Jums siūlome:

» Dinamišką ir įvairiapusį darbą sėkmingai veikiančioje įmonėje;
» Jaunatvišką ir ambicingą savo srities profesionalų kolektyvą;
» Darbą su unikaliais projektais;
» Profesinio tobulėjimo, savirealizacijos galimybes;
» Sveikatos draudimas.

Atlyginimas

2500-3300 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Esame „Simplika“ ir „CVO Recruitment“ – lyderiaujanti personalo atrankų ir laikinojo įdarbinimo įmonė Baltijos regione. Mūsų tikslas – padėti Klientams susirasti geriausią darbuotoją, o Kandidatams – svajonių darbą.