Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
„Vičiūnų“ įmonių grupė
More about company »

VERSLO SISTEMŲ PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)

Kaunas - „Vičiūnų“ įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • MS Dynamics NAV bei kitų Verslo Sistemų administravimas;
  • Reikiamo funkcionavimo užtikrinimas, būsenos stebėsena;
  • Verslo procesų automatizavimas pritaikant verslo sistemas;
  • Pakeitimų poreikio surinkimas;
  • Techninių užduočių derinimas su užsakovais bei rangovais;
  • Sistemos komponentų pakeitimai, pokyčių valdymas, pakeitimų testavimo organizavimas, pakeitimų perkėlimas į darbinę aplinką, problemų diagnostika, sutrikimų šalinimas, verslo procesų dokumentavimas;
  • Vartotojų konsultavimas Verslo sistemų taikymo klausimais;
  • Instrukcijų vartotojams rengimas, vartotojų mokymai;
  • Dalyvavimas veiklos projektų komandos darbe, IT projekto komandos valdymas;

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis informatikos arba technologijos mokslų srities, informatikos inžinerijos krypties išsilavinimas;
  • Patirtis administruojant, eksploatuojant, vystant MS Dynamics NAV;
  • Patirtis verslo sistemų diegimo projektuose;
  • Sistemų vartotojų konsultavimo, mokymo patirtis;
  • Veiklos procesų dokumentavimo, projektų valdymo patirtis būtų privalumas;
  • Anglų, rusų kalbų mokėjimas;
  • MS Dynamics NAV, MS Excel, MS Windows operacinių sistemų, kompiuterinės technikos pagrindai;
  • Noras tobulėti ir mokytis;
  • Gebėjimas greitai įsisavinti naują informaciją, prisiimti atsakomybę, gebėti savarankiškai spręsti problemas, savarankiškai įsisavinti technologijas, komunikabilumas, Oficialių Microsoft mokymų (MOC) sertifikatai būtų privalumas;

Mes jums siūlome

  • Dinamišką darbą augančioje įmonėje;
  • Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • Draugišką kolektyvą;
  • Visas socialines garantijas, laiku mokamą atlyginimą.

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

"Vičiūnų“ įmonių grupė – tai viena moderniausių, ekonomiškai stipriausių ir didžiausių verslo bendrovių Lietuvoje. Grupės įmonės plėtoja maisto produktų gamybos, platinimo, pardavimo, logistikos, pervežimo ir vysto žemės ūkio verslus. 80 įmonių ir 13 modernių fabrikų veikia 17 Europos šalių, čia dirba daugiau nei 7500 žmonių. „Viči" ženklu pažymėta produkcija keliauja į daugiau nei 58 pasaulio šalis. „Vičiūnų" įmonių grupė nuolat investuoja į naujus verslo projektus, plečia veiklos sritis, žengia į naujas pasaulio rinkas.
„Vičiūnų" grupės verslas koordinuojamas Lietuvoje dirbančių specialistų.