Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Creditinfo Lietuva“

VERSLO SPRENDIMŲ VADOVAS (-Ė)

1500-2500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Creditinfo Lietuva“

Mūsų pasiūlymas:

Jūsų laukia tikra komanda stipriausioje savo srities įmonėje, įkvepiančios pažintys ir galimybė nuolat tobulėti. Pasiekimais ženkliai padidinsite savo, kaip profesionalo, vertę rinkoje, o mes užtikrinsime pagarbą Jūsų asmenybei ir sprendimams, erdvę saviraiškai, pasitikėjimą ir palaikymą, tarptautinės karjeros perspektyvą, komfortabilias darbo sąlygas ir sąžiningą atlygį.
Mus įkvepia darbas kartu – mes mokame siekti, nugalėti, švęsti, džiaugtis. Kiekviena Jūsų diena dirbant mūsų komandoje – tai naujos patirtys, užtikrintumas pritaikant gautas žinias, džiugios akimirkos su bendraminčiais, rytinė mankšta, rytinė kava ir švieži vaisiai.
Sužinokite daugiau - siųskite savo C.V., o Jūsų asmens duomenų ir sveikatos saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Užduotys ir atsakomybės:

Šiame darbe tikimės Jūsų proaktyvaus darbo su svarbiausiais įmonės klientais – finansų institucijomis. Geriausiai apibūdinamas darbo stilius – profesionalus bendradarbiavimas, užtikrinant nuolatinį ryšį ir aktyvų rūpestį klientų poreikiais. Nuolat tobuliname savo produktus, tad tikimės, kad, galvodami apie klientų verslo sėkmę, įsigilinsite į mūsų siūlomas paslaugas ir produktus, puikiai juos išmanysite ir gebėsite formuoti pasiūlymus klientams bei didinti jų naudojamų paslaugų krepšelį. Išsamiau – susitikimo metu.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai:

Tikimės, kad turite aukštąjį išsilavinimą ir sėkmingos panašaus darbo patirties, profesionaliai bendraujate, esate geras derybininkas, orientuotas į ilgalaikį bendradarbiavimą su klientais, gebate mąstyti inovatyviai ir turite puikius analitinius gebėjimus. Prireiktų IT supratimo, anglų kalbos įgūdžių, vairuotojo pažymėjimo.
Jei Jums svarbi ilgalaikė karjera ir atsakingai ruošiatės pilnam iššūkių darbui, mes pasiruošę aptarti pasiūlymą, tad lauksime Jūsų CV.

Atlyginimas

1500-2500 €/mėn. į rankas
taikoma sąžininga motyvacijos sistema
UAB „Creditinfo Lietuva“

UAB „Creditinfo Lietuva“

UAB „Creditinfo Lietuva“ – tai vienintelis Lietuvoje veikiantis kredito biuras, kuris savo veiklą pradėjo 2000 metais komercinių bankų, lizingo ir telekomunikacijų bendrovių iniciatyva. Creditinfo biurai šiuo metu veikia daugiau, nei 33 pasaulio valstybėse. Kas gi yra kredito biuras? Tai įmonė, kuri iš įvairių teisėtų šaltinių (valstybinių registrų, valstybinių informacinių sistemų, spaudos ir t.t.) renka ir sistemina informaciją apie žmonių ir įmonių finansinius įsipareigojimus, jų mokėjimo įpročius, finansinę būklę bei kitą svarbią informaciją, galinčią padėti priimti pagrįstą kreditavimo sprendimą.
Daugiau apie kredito biurą Creditinfo – mūsų internetinėje svetainėje
informacija apie UAB „Creditinfo Lietuva“
3692 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
41
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2126 €
25% uždirba 2126-3454 €
25% uždirba 3454-5212 €
25% uždirba nuo 5212 €