Ainava, UAB

VERSLO SPRENDIMŲ VADYBININKAS(-Ė)

800-4500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Klaipėda - Ainava, UAB

Darbo pobūdis

  • Paslaugų pristatymas, derybų vedimas, komercinių pasiūlymų ruošimas ir sutarčių sudarymas;
  • Santykių su esamais klientais palaikymas ir ilgalaikio bendradarbiavimo plėtojimas;
  • Aktyvi naujų klientų paieška.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas (vadybos, verslo valdymo);
  • Ne mažesnė nei 2 metų sėkmingo darbo patirtis pardavimų srityje;
  • Gebėjimas valdyti, kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją;
  • Sklandus minčių dėstymas žodžiu ir raštu;
  • Orientacija į rezultatą ir vidinė motyvacija;
  • Puikios anglų kalbų žinios (raštu ir žodžiu).

  • Plačias atsakomybės ribas ir galimybę kurti ir vystyti pardavimų veiklą;
  • Įdomų, dinamišką ir nuolatinį tobulėjimą teikiantį darbą;
  • Draugišką ir ambicingą profesionalų komandą;
  • Galimybę teikti savo siūlymus bei įgyvendinti idėjas;
  • Konkurencingą atlyginimą, premijas bei motyvacinę sistemą - The sky is the limit!

Atlyginimas

800-4500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Ainava, UAB

Ainava, UAB

Ainava, UAB – patikimas ilgalaikis partneris verslo erdvės švarai.

Patalpų valymo ir teritorijos priežiūros versle sukaupėme jau daugiau kaip 25 metų patirtį. Teikdami kokybiškas, profesionalias ir operatyviai atliekamas paslaugas galime pasirūpinti visais Kliento poreikiais, susijusiais su švara.

Kiekvieną Klientą vertiname individualiai – nusprendžiame ir pasiūlome racionalius valymo sprendimus, kurie taupo laiką bei pinigus.
informacija apie Ainava, UAB
963 €
Vid. atlyginimas bruto
1251
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 521 €
25% uždirba 521-888 €
25% uždirba 888-1072 €
25% uždirba nuo 1072 €