Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Venipak įmonių grupė
More about company »

Verslo susitikimų organizatorė (-ius)

Iki 1250 Eur
Vilnius - Venipak įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Aktyvus paslaugų pardavimas telefonu
  • 3PL sandėliavimo, Global (tarptautinių) paslaugų pristatymas bei siūlymas naujiems/esamiems klientams
  • Verslo susitikimų organizavimas
  • Informacijos suvedimas į sistemą

Reikalavimai

  • Bent vienerių metų panašaus darbo patirtis
  • Puikios lietuvių kalbos žinios
  • Geras rusų kalbos mokėjimas
  • Anglų/lenkų kalbų mokėjimas (būtų privalumas)
  • Gebėjimas lengvai užmegzti kontaką su pašnekovu
  • Asmeninės savybės: atkaklumas, užsispyrimas, draugiškumas, lankstumas

Mes jums siūlome

  • Darbą jaunatviškame, draugiškame kolektyve
  • Atsakomybę ir veiksmų laisvę atsakomybės ribose
  • Dalyvavimą įmonės vidiniuose projektuose siekiant didinti veiklos efektyvumą

Atlyginimas

Iki 1250 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų

Jau 14 metų VENIPAK sėkmingai auga ir plečiasi. Esame ne tik tarptautinė greitųjų siuntų tarnyba, bet ir sparčiausiai Baltijos šalyse auganti kompanija. Mūsų paslaugų kokybe pasitiki daugiau kaip 4.000 verslo klientų. Sukūrėme virš 400 darbo vietų, pastatėme 17 terminalų. Kasdien keli šimtai VENIPAK kurjerių išvežioja po 30.000 siuntų. Tad iššūkių čia netrūksta. Lygiai taip pat, kaip ir galimybių pasireikšti.
Taigi, jai esate ambicingas, norintis augti ir tobulėti, kviečiame prisijungti prie mūsų komandos.

Informacija apie Venipak įmonių grupė
794 €
Vid. atlyginimas bruto
284
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2015 m.
Vadovas: Mindaugas Baranauskas