Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "AURIKA"
More about company »

Verslo valdymo sistemos konsultantas (ė)

Kaunas - UAB "AURIKA"

Darbo pobūdis

  • Vartotojų, dirbančių su sistema, konsultavimas;
  • Kylančių problemų sprendimas;
  • Vartotojo vadovo (user manual) pildymas (lietuvių kalba);
  • Smulkių užduočių, susijusių su projektais, vykdymas;
  • Vartotojų poreikių analizė, papildomų funkcijų diegimas.

Reikalavimai

  • Geros anglų kalbos žinios;
  • Aukštasis arba aukštesnysis IT išsilavinimas (gali būti III - IV kurso studentas, galintis dirbti pilną darbo dieną arba ne mažiau nei 6h).
  • Aukštas kompiuterinis raštingumas;
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Savarankiškumas ir gebėjimas dirbti komandoje;
  • Atsakomybė, rimtas požiūris į atliekamus darbus.

Privalumai:
  • Darbo patirtis su verslo valdymo sistemomis (pvz. SAP, Navision, Axapta ir t.t);

Mes jums siūlome

  • Apmokymus dirbti su VVS sistema;
  • Geras darbo sąlygas;
  • Karjeros galimybes;
  • Visas socialines garantijas;
  • Sutartinį atlyginimą;

Pirmaujanti Baltijos šalyse pakuočių, etikečių, dangtelių gamintoja - fleksografinė spaustuvė. Įmonėje dirba 390 darbuotojų. Veikia nuo 1991 metų.

Įmonėje vid. atlyginimas 1226€
51% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)