Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "AURIKA"
More about company »

Verslo valdymo sistemos konsultantas (ė)

Kaunas - UAB "AURIKA"

Darbo pobūdis

  • Vartotojų, dirbančių su sistema, konsultavimas;
  • Kylančių problemų sprendimas;
  • Vartotojo vadovo (user manual) pildymas (lietuvių kalba);
  • Smulkių užduočių, susijusių su projektais, vykdymas;
  • Vartotojų poreikių analizė, papildomų funkcijų diegimas.

Reikalavimai

  • Geros anglų kalbos žinios;
  • Aukštasis arba aukštesnysis IT išsilavinimas (gali būti III - IV kurso studentas, galintis dirbti pilną darbo dieną arba ne mažiau nei 6h).
  • Aukštas kompiuterinis raštingumas;
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Savarankiškumas ir gebėjimas dirbti komandoje;
  • Atsakomybė, rimtas požiūris į atliekamus darbus.

Privalumai:
  • Darbo patirtis su verslo valdymo sistemomis (pvz. SAP, Navision, Axapta ir t.t);

Mes jums siūlome

  • Apmokymus dirbti su VVS sistema;
  • Geras darbo sąlygas;
  • Karjeros galimybes;
  • Visas socialines garantijas;
  • Sutartinį atlyginimą;

UAB "Aurika"- yra kūrybingų, ambicingų ir patyrusių spaudos ekspertų komanda. 26-ąjį įmonės gimtadienį šventė 400 darbuotojų. Apie ketvirtadalis jų kartu dirba daugiau kaip 10 metų - dalinasi patirtimi su kolegomis ir pirkėjais, vysto naujus projektus ir rinkas, nuolat mokosi ir lavina įgūdžius. Tai leidžia bendrovei pelnyti Lietuvos ir Europos pirkėjų pasitikėjimą, siekti ambicingų tikslų, kurti saugią aplinką verslo partneriams ir įmonės darbuotojams.

Apsilankykite www.aurika.lt
Informacija apie UAB "AURIKA"
1303 €
Vid. atlyginimas bruto
(46% didesnis už LT vidurkį)
424
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Arūnas Akstinas