Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „RNDV Industries“

VERTĖJAS Lietuvių k. - Vokiečių k. (Darbas Vokietijoje)

800-2000 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „RNDV Industries“

Darbo pobūdis

Turėsite unikalią galimybę dirbti pramonės objekte Vokietijoje;
Bendrausite su užsakovų atstovais įvairiais darbo klausimais;
Tarpininkausite tarp projektų koordinatoriaus, darbuotojų objekte ir užsakovų atsovų.

Jeigu turite patirties pastolių montavimo darbuose - yra galimybė įsidarbinti Darbų Vadovu.

Reikalavimai darbuotojui

Turite analogiškos darbo patirties;
Puikiai bendraujate vokiečių kalba; anglų kalba - privalumas;
Turite gerus darbo kompiuteriu įgūdžius, gebate dirbti su MS office programomis;

Įmonė siūlo

Suteikti galimybes dirbti su tarptautiniais projektais;
Užtikrinti dalykišką ir pozityvią atmosferą darbe, bendradarbiaujančius kolegas;
Mokėti kompetenciją ir rezultatus atitinkantį atlyginimą.

Atlyginimas

800-2000 €/mėn. į rankas

Mes esame RNDV įmonių grupė – viena didžiausių statybos paslaugų teikėjų Europoje. Daugiau nei 1500 gamybos, projektų valdymo ir administracijos darbuotojų, kurių kompetencijos, patirtis ir profesionalus komandinis darbas slypi už šimtų įgyvendintų projektų.

UAB „RNDV Industries“ įmonė, priklausanti RNDV įmonių grupei. Pagrindinė veikla yra pastolių montavimo bei izoliavimo - skardinimo darbai pramonės objektuose bei laivuose, tokiose šalyse kaip Nyderlandai, Belgija, Suomija, Vokietija ir Prancūzija.