Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
Vertėjų biuras“ Ad Gloriam”

Tekstų vertėjas

50-2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Darbas namuose - Vertėjų biuras“ Ad Gloriam”

Darbo pobūdis

„Ad Gloriam“ vertimų biuras į savo komandą kviečia užsienio kalbų vertėjus

Reikalavimai darbuotojui

Mums svarbu, kad turėtumėte individualios veiklos pažymėjimą ir ne mažesnę kaip 1 m. vertėjavimo patirtį.

Privalumai:
patirtis dirbti su programa TRADOS (taip pat svarbus Jūsų noras išmokti dirbti su šia programa arba su kitomis programomis).

Mes laukiame Jūsų CV, kuriame prašome nurodyti:
  • išsilavinimą;
  • patirtį;
  • kalbų derinį;
  • tematiką.

Įmonė siūlo

Papildomą darbą namuose;
Galimybę padėti įsigyti programą TRADOS arba naudotis turimais įmonės resursais;
Galimybę išmokti dirbti su šia programa.

Atlyginimas

50-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Pagal susitarimą

Vertėjų biuras „Ad Gloriam“ veiklą pradėjo 2001 m. Pagrindiniai „Ad Gloriam“ specialistų komandos veiklos principai – profesionalumas ir operatyvumas.
informacija apie Vertėjų biuras“ Ad Gloriam”
2
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2022 m.