Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „VET-1“

Veterinarijos farmacininkas (-ė)

Klaipėda - UAB „VET-1“

Darbo pobūdis

Darbas veterinarijos vaistinėje;
Tiesioginis bendravimas su klientais;
Profesionalus klientų konsultavimas ir aptarnavimas;

Reikalavimai

Būtinas veterinarijos gydytojo / felčerio išsilavinimas.
Asmeninė motyvacija;
Draugiškumas ir pozytyvumas;
Patikimumas ir atsakingumas;

Privalumai:
Analogiško darbo patirtis;
Darbas su kasos aparatu;
Užsienio kalbų mokėjimas.

Mes jums siūlome

Konkurencingą, kompetencijas atitinkantį atlyginimą, bei lankstų darbo grafiką;
Darbą draugiškame ir profesionaliame kolektyve;
Galimybę nuolat kelti kvalifikaciją ir augti kartu su profesionalų komanda.
UAB „VET-1“

UAB „VET-1“

Esame veterinarinių vaistinių tinklas sparčiai plečiantis savo veiklą ir renkantis asortimentą atsižvelgiant į veterinarijos gydytojų, žemės ūkio produkcijos gyvulių ir paukščių augintojų, smulkių gyvūnų laikytojų poreikius ir pageidavimus.
informacija apie UAB „VET-1“
1030 €
Vid. atlyginimas bruto
189
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 779 €
25% uždirba 779-919 €
25% uždirba 919-1067 €
25% uždirba nuo 1067 €