K. Aleksejūno įmonė

Veterinarijos felčeris

600-850 €/mėn. Į rankas
Vilnius - K. Aleksejūno įmonė

Darbo pobūdis

Jeruzalės veterinarijos klinika į savo jauną ir energingą kolektyvą ieško pastiprinimo - veterinarijos felčerio.
Mes jums siūlome: puikias darbo sąlygas, draugišką aplinką, laiku mokamą atlyginimą, išvykas.

Reikalavimai darbuotojui

Patirtis - privalumas.
Ieškome atsakingo žmogaus, kuris mylės tiek gyvūnus, tiek savo darbą.

Atlyginimas

600-850 €/mėn. į rankas

Jeruzalės veterinarijos klinika - tai 20 metų darbo patirtį turinti klinika. Gydome bei operuojame šunis, kates bei šeškus. Esant poreikiui - atliekame magnetinį rezonansą ir kompiuterinę tomografiją. Konsultuojame ir pildome visus dokumentus, reikalingus kelionei į užsienį, įvedame mikroschemą, registruojame, išrašome Europinį gyvūno pasą. Esant poreikiui, veterinarijos gydytojas paima kraują ir išsiunčia tyrimui į Nacionalinį maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo institutą pasiutligės antikūnių titro nustatymui.

Pas mus lankosi ne tik Vilniaus, tačiau ir aplinkinių miestų gyventojai. Savo tarnybinius augintinius mums patiki Lietuvos policija, dažnai su savo gyvūnais apsilanko ir Santariškių medikai.
informacija apie K. Aleksejūno įmonė
1647 €
Vid. atlyginimas bruto
(8% didesnis už LT vidurkį)
11