UAB „Simplika“

VETERINARIJOS GYDYTOJAS (-A) Kelmės raj.

1600-1900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kelmė, Raseiniai, Šiauliai - UAB „Simplika“

Darbo pobūdis:

  • Vaistų užsakymas ir apskaita;
  • Gydomų gyvūnų registracija, diagnozės nustatymas;
  • Darbuotojų mokymas (teisingos gyvūnų priežiūros, šėrimo, gydymo, biosaugos reikalavimų);
  • Gyvūnų (kiaulių) sveikatos kontrolė ir profilaktika;
  • Esant poreikiui – fermos vadovo pavadavimas;
  • Sklandus bendradarbiavimas su kitais skyriais;
  • Darbas Kelmės raj., Tytuvėnuose

Keliami reikalavimai:

  • Veterinarijos gydytojo išsilavinimas;
  • Kompiuterinis raštingumas (Word, Excel, Outlook);
  • Darbštumas, tvarkingumas, organizuotumas;
  • Sąžiningumas ir atsakomybė;
  • Gebėjimas dirbti komandoje;
  • Noras mokytis ir tobulėti profesinėje srityje
  • Vairuotojo pažymėjimas B kat.

Mes jums siūlome:

  • Konkurencingą atlygį ir visas darbui reikalingas priemones bei socialines garantijas;
  • Darbą ekonomiškai augančioje kompanijoje;
  • Tobulėjimo galimybes;
  • Galimybę mokytis, dalyvauti seminaruose, kt.;
  • Draugišką darbo aplinką ir padedančius kolegas;
  • Įvairias papildomas pramogas;
  • Stažuotės Lietuvoje ir užsienyje;
  • Darbą pilnu etatu (8:00 – 16:30 val.) su neterminuota darbo sutartimi.

Darbo vieta: Kelmės raj. (Tytuvėnai)

Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame. Siųsdami savo CV Jūs sutinkate, kad UAB „Simplika“ tvarkytų Jūsų asmens duomenis galimo įdarbinimo bendrovėje ar paslaugų teikimo UAB „Simplika“ klientams tikslais. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis (plačiau )

Atlyginimas

1600-1900 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Esame „Simplika“ ir „CVO Recruitment“ – lyderiaujanti personalo atrankų ir laikinojo įdarbinimo įmonė Baltijos regione. Mūsų tikslas – padėti Klientams susirasti geriausią darbuotoją, o Kandidatams – svajonių darbą.