Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Kaivana“
More about company »

Veterinarijos gydytojas

Nuo 2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Kaunas - UAB „Kaivana“

Darbo pobūdis

Darbas smulkių gyvūnų veterinarijos klinikoje.

Reikalavimai

Galiojanti veterinarine licencija gydymui ir farmacinei veiklai.

Mes jums siūlome

Apmokami iš įmonės lėšų 2 savaičių mokymai/ kursai/seminarai užsienyje pasirinktinai 1 x metuose.

Atlyginimas

Nuo 2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Turintys specializaciją ir patirties nuo 2000 eur/etatas prieš mokesčius.
Bendros praktikos su patirtim nuo 1600eur/etatas prieš mokesčius.
Vaistininkai su patirtim nuo 1000eur/etatas prieš mokescius
Felčeriai su patirtim nuo 800eur/etatas

Didmennine mažmeninė prekyba ir paslaugos.
Informacija apie UAB „Kaivana“
1287 €
Vid. atlyginimas bruto
42
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 955 €
25% uždirba 955-1258 €
25% uždirba 1258-1660 €
25% uždirba nuo 1660 €
Vadovas: Algirdas Gelžinis