You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Vet Ventures“

Veterinarijos gydytojas

Nuo 1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Vet Ventures“

Darbo pobūdis

Ieškome gyvūnų mylėtojo (-os), galinčio (-ios) užimti veterinarijos gydytojo (-ės) poziciją ir tapti sparčiai augančio veterinarijos tinklo, įsikūrusio Vilniuje, dalimi! Ieškome žmogaus, kuris galėtų dirbti ir naktinėmis pamainomis.

Jūs būsite atsakingas (-a) už:

  • Pacientų priėmimas, gydymo paskyrimas ir priežiūra.
  • Vidaus ligų diagnozavimas ir gydymas.

Reikalavimai:

  • Veterinarijos gydytojo kvalifikacija ir galiojanti praktikos licencija.
  • Ne mažesnė kaip 1 metų patirtis dirbant veterinarijos gydytoju.
  • Įgūdžiai klientų aptarnavimo srityje, komunikabilumas, gebėjimas priimti sprendimus, atsakingumas.
  • Rusų, lenkų kalbų mokėjimas būtų privalumas.
  • Daugiametė patirtis dirbant veterinarijos gydytoju būtų privalumas.
  • Galimybė dirbti naktimis.

Mes Jums siūlome

  • Būti sparčiai augančio veterinarijos tinklo dalimi.
  • Darbo vietą draugiškame kolektyve.
  • Galimybę tobulintis profesinėje srityje dalyvaujant konferencijose, seminaruose ir praktiniuose mokymuose.
  • Atlyginimą nuo 1400€ į rankas. Su daugiau patirties turinčiais kandidatais atlygis bus derinamas priklausomai nuo turimų įgūdžių ir kompetencijos.

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. į rankas

DR.VET - tai naujas veterinarijos klinikų tinklas, sujungęs ilgametę patirtį turinčius gydytojus. Mūsų misija teikti aukščiausios kokybės gydymo paslaugas, užtikrinti profesionalų aptarnavimą ir visokeriopą patogumą klientui.
informacija apie UAB „Vet Ventures“
5
Darbuotojų skaičius
5-10 tūkst. €
Pajamos 2020 m.